Grendavėje pažymėta Žemės diena

Parašyta: 2014-03-27 | Kategorija: Naujienos, Seniūnijos |
Akimirkos iš Žemės dienos Grendavėje. Linos Karpičienės nuotr.

Akimirkos iš Žemės dienos Grendavėje. Linos Karpičienės nuotr.

Pasaulinė Žemės diena – kovo 20-oji – astronominio pavasario pradžia. Šią dieną į visus Žemės kampelius atkeliauja pavasario lygiadienis.
Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius Johnas McConnellis kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas prisijungti prie Žemės globėjų, o pavasario lygiadienį, kuris skirtingose planetos vietose yra kovo 20 – 21 d., minėti kaip Pasaulinę žemės dieną.
Pavasario lygiadienis neaplenkė ir Grendavės seniūnijos. Seniūnas Aleksandras  Abeciūnas pasveikino visus susirinkusius su Pasauline žemės diena, linkėdamas visiems saugoti ir mylėti savo žemę. Šios dienos proga grendaviškiai iškėlė žemės vėliavą, paukšteliams  kėlė inkilus į medžius, seniūnijos gyventojai ir šventės svečiai tvarkė aplinką.
Truputį pavargę ir sušilę, tačiau linksmi ir kupini geros nuotaikos, visi dalyviai skubėjo į salę, kur jų laukė vaikų piešinių paroda „ Žemė – tai mūsų namai“ bei įdomi mįslių viktorina, kurios metu dalyviai turėjo įnirtingai pasukti savo galvas. Prizų užteko visiems, kaip ir vaišių ant gausaus stalo.

Aleksandras Abeciūnas,
Grendavės seniūnijos seniūnas


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *