Grįžome puikios nuotaikos…

Parašyta: 2018-06-22 | Kategorija: Naujienos, Renginiai, Trakai |

Birželio 16-ąją Mažeikiuose vyko Lietuvos nacionalinė Trečiojo amžiaus universitetų (TAU) III universiada, kurios tikslas – skatinti senjorų aktyvumą, sveiką gyvenseną, tarpusavio bendravimą ir bend­radarbiavimą. Universiadoje dalyvavo 18 šalies komandų, tarp jų ir Trakų TAU.

Trakų TAU komanda universiados eitynėse

Po eitynių ir universiados atidarymo rungtyniaujama buvo net septyniose rungtyse, kuriose dalyvavo ir trakiečiai. Šaškėmis žaidė Juzefa Bakanauskienė ir Tadas Vitkauskas iš Trakų, krepšinio baudas mėtė aukštadvarietė Liucija Ivanauskienė ir paluk­nietis Vaclav Gudalevič, o iš orinio šautuvo šaudė rūdiškietis Vytautas Gecevičius. Stalo tenisą šauniai žaidė onuškiečiai Rima Blikertienė ir Kęstutis Andrulionis, boulingą rideno trakietė Bronė Petronienė ir rūdiškietis Antanas Ragėnas. HEL-PONGĄ mėtė aukštadvariečiai Vilė ir Vidmantas Lauruševičiai, o smiginį – Zita Norkienė iš Senųjų Trakų ir paluknietis Vytautas Gustas. Nors ir neturėjome tikslo laimėti, bet labai smagu grįžti su dviem medaliais: auksą pelnė Juzefa Bakanauskienė, o bronzą – Vytautas Gustas. Sveikiname juos ir visą palaikymo komandą.
Kiekvienas dalyvavęs įnešė savo įnašą į bendrą komandos mikroklimatą. Surengtame skanduočių konkurse neįveikiama buvo žodžio meistrė Julija Gecevičienė. O ką jau kalbėti apie šaunųjį armonininką iš Onuškio Bronių Januškevičių ir visą pulką dainorių. Ačiū Jums visiems ir mažeikiečiams, surengusiems Universiadą ir vėl pelniusiems I vietą. Negi dar kartą teks pas juos vykti?

Bronzos medalį pelnė paluknietis Vytautas Gustas (pirmas iš dešinės)

Aukso medaliu (antra iš kairės) apdovanota šaškių meistrė Juzefa Bakanauskienė (Trakai)

Kitą dieną aplankėme Klaipėdą ir pabuvome atnaujintame Jūrų muziejuje bei Delfinariume, kur stebėjome delfinų pasirodymą.
Iš universiados grįžome motyvuoti veikti ir, kol leidžia sveikata, aktyviai dalyvauti gyvenime. Džiaugiamės, kad mūsų siekiams išsipildyti padeda Trakų rajono savivaldybė, jos vadovai. Ačiū Jums.

Danutė VIZMANAITĖ,
Trakų švietimo centro metodininkė
Autorės nuotr.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *