Gyvenamųjų namų renovacijos problemos

Parašyta: 2015-10-15 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Trakai |

Daugiabučio namo Nr. 21 įgaliotinis M. Dzingeliauskas (kairėje) ir šio namo gyventoja D. Michejenkova aptaria renovacijos  darbų eigą su bendrovės „Kietaviškių statyba“ darbų vadovu Ž. Šukiu

Daugiabučio namo Nr. 21 įgaliotinis M. Dzingeliauskas (kairėje) ir šio namo gyventoja D. Michejenkova aptaria renovacijos darbų eigą su bendrovės „Kietaviškių statyba“ darbų vadovu Ž. Šukiu

 Į „Trakų žemės“ redakciją kreipėsi  Lentvario miesto Bažnyčios gatvėje esančio daugiabučio namo Nr. 21 gyventoja sunerimusi dėl užsitęsusios namo renovacijos. Lauke minusinė temperatūra, o jų renovuojamo namo šilumos tinklai dar tvarkomi, todėl butai dar neapšildomi.

 Apsilankę šiame name sužinojome, kad statinio renovacijos darbai jau baigti, teliko užbaigti šildymo sistemos pertvarkymo darbus. Dabar darbininkai keičia namo  šildymo sistemos vamzdynus. Darbus atlieka bendrovės  „Kietaviškių statyba“ darbuotojai.

Šios bendrovės  darbų vadovas Žilvinas Šukys informavo, kad jie šildymo sistemą baigs tvarkyti per tris savaites. Pasak Ž. Šukio, renovacijos darbai vasarą buvo sustoję  dėl sutrikusio pastatų renovacijos darbų  finansavimo visos šalies mastu.

  Kęstutis PETKŪNAS,

Autoriaus nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *