Gyventojų prašome neskubėti

Parašyta: 2019-10-18 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

Trečiadienį, spalio 16 d., Trakų rajono laikraščio „Trakų žemė“ redakcija sulaukė gyventojų skambučių, kad nėra išvežamos konteinerių šiukšlės. Todėl kreipėsi į UAB „Ecoservice“ ir gavo rinkodaros vadybininkės Giedrės KANTAKEVIČĖS atsakymą:

Apgailestaujame dėl Trakų mieste susiklosčiusios situacijos, kai gyventojai susiduria su nesklandumais dėl atliekų surinkimo automobilio gedimo. Mes dedame visas pastangas siekiant kuo greičiau likviduoti problemą ir dėkojame gyventojams už kantrybę. Atliekos Trakuose yra išvežamos, tačiau neįprastu grafiku, nes automobiliai kiekvieną dieną į Trakus turi keliauti iš Vilniaus.
Dėl šios priežasties individualių namų gyventojai, kurie yra įpratę prie reguliarių tvarkaraščių, ir susiduria su nepatogumais. Jeigu originalią atliekų išvežimo dieną konteineris liko neištuštintas – gyventojų labai prašome neskubėti konteinerio įsitraukti atgal į kiemą – jį ištuštinsime kitą dieną.
Norime atsiprašyti Trakų gyventojų, kuriems ši situacija sukėlė nesklandumų. Bendraujame su seniūnais ir kitais atsakingais asmenimis – pažadame informuoti, kai tik vėl grįšime prie įprastų atliekų surinkimo grafikų Trakų mieste.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *