HEMODIALIZĖS KLINIKAI ELEKTRĖNUOSE JAU 5-ERI!

Parašyta: 2014-11-04 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Sveikata |

 

1013

Pačiame Elektrėnų centre moderniose patalpose įsikūrusi tarptautinei kompanijai Diaverum priklausanti inkstų hemodializės klinika šiandien skaičiuoja jau 5-uosius metus. 2009 m. spalį šioje klinikoje atlikta pirmoji hemodializės procedūra. Diaverum Elektrėnai klinika – vienintelė įstaiga Elektrėnų mieste, kuri teikia hemodializės paslaugas, tad klinikos pacientai tai ypač vertina ir džiaugiasi, kad netenka toli važiuoti atlikti gyvybiškai svarbios procedūros. Klinikoje įrengtos 9 hemodializės vietos sergantiems inkstų ligomis. Per šiuos penkerius darbo klinikoje metus medikai jau puikiai pažįsta kiekvieną pacientą, žino jo nusiskundimus, stengiasi padėti kiekvienoje situacijoje. Klinikoje įrengta pažangi dializės vandens valymo sistema, visiems pacientams naudojami modernūs aukšto pralaidumo dializatoriai, kurių pagalba procedūros metu iš pacientų kraujo pašalinamos ne tik  didelio, bet ir vidutinio dydžio toksinių medžiagų molekulės, o tai tiesiogiai veikia pacientų sveikatą – mažėja jų sergamumas ir didėja tikimybė išgyventi.

     1015drugelisAukštą klinikos teikiamų paslaugų kokybę ir pacientų saugumą užtikrina metiniai klinikiniai auditai, o 2013 m. Diaverum klinika Elektrėnuose buvo sertifikuota pagal ISO 9001 (kokybės vadybos) ir ISO 14001 (aplinkosaugos vadybos) tarptautinius standartus.

     Dializės paslaugų kokybė labai svarbi visiems pacientams, o ypatingai laukiantiems inksto persodinimo operacijos. Per penkerius klinikos darbo metus Elektrėnuose net 5-iems klinikos pacientams buvo transplantuoti inkstai ir šiuo metu jie gyvena pilnavertį gyvenimą. Dabartiniu metu inkstų transplantacijos laukia 3 Diaverum klinikos Elektrėnuose pacientai. Nors po inkstų persodinimo pacientams tenka visą likusį gyvenimą vartoti vaistus, tačiau daugeliui tokia operacija suteikia daugiau nepriklausomybės ir leidžia gyventi kuo įprastesnį gyvenimą. Didelį inkstų transplantacijų skaičių lemia aukšti klinikos medicininiai rodikliai, kurie išskiria Diaverum klinikas iš kitų inkstų ligų priežiūros paslaugų teikėjų. Nuo 2007 m. visose Diaverum klinikose Lietuvoje inkstų transplantacija buvo atlikta 137-iems pacientams.

     Diaverum Elektrėnai klinikoje  teikiamos ne tik hemodializės paslaugos, tačiau ir gydytojo nefrologo konsultacijos. Visos klinikoje teikiamos paslaugos pacientams yra nemokamos. Dėl hemodializės procedūros specifikos mūsų pacientai klinikoje turi praleisti pakankamai didelę dienos dalį, tačiau čia jiems tikrai netenka nuobodžiauti – pacientų patogumui siūlomos įvairios televizijos programos, veikia bevielis interneto ryšys, pacientai maitinami šiltu kokybišku maistu, klinikos vairuotojas pacientus nemokamai procedūroms ir iš jų atveža tiesiai iš namų.  

     Diaverum klinika Elektrėnuose veikia tris dienas per savaitę – pirmadienį, trečiadienį ir penktadienį nuo 7 val. iki 17 val. Toks klinikos darbo laikas palieka pacientams galimybę savaitgaliu džiaugtis namuose.  Kviečiame Jus ir Jūsų artimuosius nurodytomis savaitės dienomis apsilankyti mūsų klinikoje ir susipažinti su medicinos darbuotojais bei klinikos veikla!

Adresas: Taikos g. 6B, Elektrėnai

Tel. +370528 32620, +37069811927, el. p. lietuva@diaverum.com

 

www.diaverum.com

 

Diaverum įmonių grupė: Diaverum, anksčiau priklausiusi Švedijos kompanijai Gambro Healthcare, jau 15 metų yra viena iš pasaulyje pirmaujančių inkstų ligomis sergančių pacientų priežiūros paslaugų teikėjų, kuri siūlo paslaugas pacientams su galutine inkstų nepakankamumo stadija. 2007 m. liepos mėnesį kompanija Gambro Holding pardavė Gambro Healthcare privačiam investuotojui Bridgepoint ir nuo to laiko Diaverum yra nuo produktų nepriklausanti inkstų ligų priežiūros paslaugų teikėja. Diaverum yra antra didžiausia inkstų ligų priežiūros paslaugų teikėja Europoje. Diaverum administracija įsikūrusi Lunde (Švedija), kompanijos vadovybė veikia Miunchene (Vokietija). Šiuo metu Diaverum tinklui priklauso 19 pasaulio šalių – nuo Europos iki Lotynų Amerikos, Australijos ir Tolimųjų rytų, kur gydomi daugiau nei 24000 pacientų. Kompanijoje dirba 8000 darbuotojų.

Diaverum Lietuvoje šiuo metu turi 15 klinikų ir yra viena iš pirmaujančių inkstų ligų priežiūros paslaugų teikėjų šalyje, kur gydomi daugiau nei 400 pacientų ir dirba 200 darbuotojų.

Diaverum vizija – tapti pirmuoju pasirinkimu inkstų ligų priežiūros paslaugų srityje. Mes nuosekliai siekiame tapti patikimu, aukštos kokybės paslaugas teikiančiu partneriu inkstų ligų priežiūros paslaugų rinkoje. Diaverum misija – gerinti inkstų ligomis sergančių pacientų gyvenimo kokybę. Esame globali inkstų ligų priežiūros paslaugų kompanija, teikiame aukščiausios kokybės inkstų ligų priežiūros paslaugas, užtikriname pačius geriausius medicininius rezultatus, mūsų paslaugos yra nukreiptos į individualizuotą paciento priežiūrą.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *