Į kariuomenes dalinius pristatyti paskutiniai šauktiniai

Parašyta: 2016-10-25 | Kategorija: Aukštadvaris, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Savivaldybė, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

atsisiųstiSpalio 10 d. į du Lietuvos kariuomenės dalinius Rukloje atvykus paskutiniams 502 šauktiniams skelbiama 2016 m. šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą pabaiga. 

2016 m. į Lietuvos kariuomenę pristatyti visi šiemet numatyti trys tūkstančiai nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių. Šiemet nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atliksiantis šauktiniai šį tarnybos būdą pasirinko savo noru arba patekę į šaukimo sąrašus pareiškė norą ją atlikti pirmumo tvarka. Iš Trakų rajono ir Elektrėnų savivaldybės į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą išvyko 81 pilietis, tarp jų –  4 merginos, dalis jų savo ateitį nusprendė sieti su Lietuvos  kariuomene. Apie 2017 m. šaukimą planuojama paskelbti š. m. lapkričio mėnesį. Tada bus paskelbta tiksli šaukiamųjų sąrašų sudarymo data.  Jau dabar kviečiame vaikinus ir merginas 18–38 m. savanoriškai registruotis tarnybai 2017-iesiems. Iki sąrašų paskelbimo datos užsirašę savo noru jaunuoliai nebus įtraukiami į 2017 m. šaukimo sąrašus, todėl jie galės pasirinkti norimą tarnybos vietą, tarnybos pradžios datą ir gauti 30 proc. didesnes išmokas. Kviečiame atvykti į Trakų karo prievolės ir komplektavimo poskyrį (atsakingą už karo prievolės administravimą Trakų r. ir Elektrėnų sav.), adresu Gedimino g. 24, Trakai. Teirautis tel. +370 706 76 706, +370 706 76 705, el. p. RKPKPtrakai @mil.lt.

Aušra BARKAUSKIENĖ,

KPKT Vilniaus RKPKS Trakų poskyrio viršininkė vyr. srž.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *