Įmonė APLAMETA – produkcija Lietuvoje

Parašyta: 2018-04-23 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

 

Įmonė APLAMETA  užsiima ne tik staklių bei technologijų pardavimu, bet ir atsarginių dalių ir įrankių pristatymu, įrengimų servisiniu aptarnavimu.

Staklės

Pas mus galite įsigyti įvairių rūšių stakles, kurių pagalba lengviau, greičiau ir patogiau atliksite darbus bei pagaminsite kokybiškus daiktus iš metalo, medžio ir kitų medžiagų. Prekiaujame šiomis staklėmis bei įrenginiais: metalo apdirbimo, skardos lankstymo, metalo pjaustymo, gręžimo  staklės;  suvirinimo aparatai, presai, metalo apdirbimo įrankiai.

Lazerinės staklės

Naujausia technologija įvairių medžiagų apdorojimo srityje yra lazerinės staklės. Lazerinis pjovimas yra gamybos procesas, kuris gali pašalinti mechaninio apdirbimo poreikį daugelyje inžinerinių darbų, leidžiantis taupyti pinigus gamybos sąnaudoms.

Lazerinis pjovimas turi tam tikrų pranašumų palyginti su plazminiu pjovimu, nes šis procesas yra tikslesnis ir naudoja mažiau energijos pjaustant plieno ir aliuminio lakštus. Be to, lazeriu galima perpjauti žymiai storesnes medžiagas.

Lazerinių pjovimo mašinų tikslumo lygis bei kokybė yra geresni lyg su tradiciniais pjovimo būdais, nes pjaunant lazeriu apdorojamos medžiagos paviršius nesidėvi. Lazerinio pjovimo technologija taip pat leidžia mums supjaustyti sudėtingas formas be įrankių ir panašiu greičiu ar net greičiu nei pasitelkiant kitus pjovimo būdus.

Tai, kad lazerinio pjovimo technologija užtikrina kur kas mažesnį darbo vietos užterštumą, suteikia jai tam tikrų pranašumų prieš tradicines mechanines pjovimo technikas.

Lazerinis pjovimas taip pat leidžia išjauti mažų skersmenų skyles, išpjauti sudėtingas detales, padaryti gražias kraštines ir pan.

Nepaisant daugybės lazerinio pjovimo privalumų, ši technologija turi ir trūkumų. Tai yra:

Didelis energijos suvartojimas;

Gali brangiai kainuoti, lyginant su panašiais procesais (plazminiu pjovimu ir kt.);

Gaminių kokybė priklauso nuo medžiagos. Pavyzdžiui, lazeriu gali būti sunku apdoroti didesnio tankio medžiagas.

Netinkamai sureguliuoti lazeriai gali užsidegti.

Sunku pjauti reflektyvius metalus (pvz., varį, žalvarį, kartais ir aliuminį).

Taigi įmonė APLAMETA – geriausias pasirinkimas, jeigu reikia kokybiškų, patikimų, ilgai tarnausiančių staklių, jų detalių bei kitos įrangos.  Esame jau ne vienerius metus sėkmingai veiklą vykdanti įmonė, kuria pasitiki daug klientų. Pasitikėjimas neatsiranda savaime, jį reikia užsitarnauti ir mums tai pavyko padaryti.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *