Ir vėl linijiniai šokiai! COUNTRY ritmai Balsių mitologiniame parke

Parašyta: 2019-06-11 | Kategorija: Naujienos, Renginiai |

Ir vėl linijiniai šokiai!  COUNTRY ritmai Balsių mitologiniame parke.

 

Kaubojų šokis

Birželio 1 dieną mūsų linijinių šokių grupė VIEVIOLIN buvome pakviesti į tradicinę Vilniaus Balsių bendruomenės šventę „Balsiai – gražiausia vieta augti“.

Šventė vyko Balsių mitologiniame parke, kuriame matėme daug įvairių akmeninių skulptūrų. O tarp jų aptikom ateivius iš nežinomų civilizacijų įvairiaspalviais garbanotais plaukais, išsipūtusiais, burbulais išpuoštais rūbais. Jie kalbėjo nesuprantama BUBURBURBULIATORIŲ kalba ir žavėjo visus pūsdami įvairaus dydžio, formų ir spalvų burbulus. Gal jais ir atskrido į Žemę?

Pasirodo, tai buvo visai žemiškos būtybės, Vievio Aktėvystės bendruomenės nariai ir jų lyderė Agnė Landžiūtė! Sveikinam juos, taip šauniai pasirodžiusius!

Šventinį koncertą pradėjo Vievio KC kuruojama senjorų linijinių šokių grupė VievioLin, labai aktyviai įsijungusi į Vievio Trečiojo amžiaus universiteto programas. Dalyvavo Audronė Davidavičienė, Gema Volodkienė, Janina Malakauskienė, Pajauta Jonikienė, Elena Samulienė, Vanda Gaidienė, Birutė Bricienė, Irena Peldžienė, Liudmila Gavrilova, Danutė Diatlova, Janina Kanapickienė ir Nijolė Anskaitienė. Šokome 5 šokius, kurių paskutinis, kaubojiškas, galutinai išjudino ir „apšildė“ Balsių bendruomenę. Sulaukėme žiūrovų komplimentų. Jie negalėjo patikėti, kad šoka senjorės, spėliojo, kad galbūt nuslėpėme amžių J.

Bet nieko nuostabaus, visi juk žino, kad šokis grąžina jaunystę, o amžius – tai tik skaičius. Kadangi šokant reikia atsiminti nemažai šokio žingsnių ir derinių, senjorams tai puiki priemonė mąstyti, judėti ir nesenti. Jos tampa lankstesnės, šiuolaikiškesnės. Nebelieka laiko galvoti apie įvairias ligas ar negalavimus.

Tolimesni grupės planai – dalyvauti Visagino Country festivalyje.

Savo šventinę programą pristatė Tomo Petreikio vaikų ir suaugusiųjų šokio studijos, Balsių progimnazijos moksleivių išskirtinis pasirodymas. Organizatoriai surengė šokių judesių mokymą „Flash  Mob“ ir kt.

Dėkojame Balsių bendruomenei ir jos pirmininkei Neringai Kleniauskienei už šiltą priėmimą ir Vievio kultūros centrui už pagalbą organizuojant išvyką.

Nijolė ANSKAITIENĖ, linijinių šokių grupės prie Vievio KC vadovė

 

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *