Jaunimo laisvalaikiui ir iniciatyvoms Trakuose – atvira erdvė

Parašyta: 2015-03-27 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Po trejus metus trukusių bandymų, ieškotų galimybių, pokalbių su politikais, jaunimo apklausos atlikimo, įvairių patalpų apžiūrėjimo, pagaliau Trakų jaunimas turi jų iniciatyvoms ir laisvalaikiui skirtą erdvę.

 Kovo 19 dieną  duris oficialiai atvėrė atvira jaunimo erdvė, įsikūrusi Trakų kultūros rūmuose. Atidarymo iškilmėse dalyvavo rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Karolina Narkevič, savivaldybės specialistai, kitų įstaigų atstovai  ir daug labai aktyvaus Trakų jaunimo.

Iš tikrųjų liūdna pripažinti, kad Trakuose jaunimas rūpėjo nedaug kam. Jei būtų buvę kitaip, jauni žmonės jau seniai būtų turėję erdvę neformalioms veikloms. Tam, kad būtų skirtos patalpos, praktiškai reikėjo nueiti kryžiaus kelius.

Smagu, kad pagaliau patalpą pavyko gauti. Džiugu, kad Trakų rajono jaunimo turizmo ir laisvalaikio centro vadovė Aušra Piragienė globos dar vieną neformalų įstaigos padalinį – Trakų atvirą jaunimo erdvę (TAJE). Ir dar labai džiugu, kad jau susibūrė aktyvių savanorių komanda, kuri visą mėnesį ruošėsi atidarymui.

Kokios veiklos vyks šioje erdvėje – spręs pats jaunimas. TAJE skirta 14–29 metų jaunimui laisvalaikį leisti aktyviai ir prasmingai. Planuojama, kad atviroje jaunimo erdvėje vyks įvairūs kūrybiniai užsiėmimai, gitaros ir maisto gaminimo pamokos, tarpkultūriniai ir kino vakarai, diskusijos, bus žaidžiami stalo žaidimai, propaguojama sveika gyvensena. Planuojame įgyvendinti vietinius ir tarptautinius projektus, skatinsime visų institucijų bendradarbiavimą, kad Trakų jaunimas jaustų paramą ir palaikymą.

TAJE durys atviros kiekvieną darbo dieną  15–19 val.

Savivaldybės merė E. Rudelienė jaunimui linkėjo sėkmės

Savivaldybės merė E. Rudelienė jaunimui linkėjo sėkmės

Atviroje jaunimo erdvėje Trakų kultūros rūmuose vyks įvairūs užsiėmimai

Atviroje jaunimo erdvėje Trakų kultūros rūmuose vyks įvairūs užsiėmimai

Akvilė BUDRECKYTĖ

jaunimo darbuotoja

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *