Jaunosios trakiškės tarp lyderių nacionalinėse ištvermės jojimo varžybose

Parašyta: 2015-09-24 | Kategorija: Mokyklos, Naujienos, Pramogos, Renginiai, Trakai |
S. Biguzaitės su Sahim R duetas

S. Biguzaitės su Sahim R duetas

Praėjusį sekmadienį Kurtuvėnuose, Šiaulių rajone įvyko nacionalinės ištvermės jojimo varžybos, kuriose dalyviai iš visos Lietuvos varžėsi 59, 41 ir 18 km distancijose. Trakų vardą jose gynė trys duetai, tai Saulė Biguzaitė su Sahim R, atstovaujantys Žirginio sporto klubą “Naujadvario žirgai” bei Aurėja Balčiauskaitė su Kentauru ir Vija Klimaitė su Preila, atstovaujantys jojimo klubą “Laimingas žirgas”.

Ilgiausioje ir todėl sunkiausioje – 59 km distancijoje triumfavo varžybų šeimininkų Remigijaus Rojaus su Holdu duetas, distanciją įveikęs per 3:54:20 (15,11 km/h vid. greičiu).

41 km distancijoje nugalėjo Aras Dichavičius su Ceilonu, pasirinktą distanciją įveikę per 2:56:59 (13,9 km/h vid. greičiu).

Aršiausia kova, kaip visada, virė trumpiausioje – 18 km distancijoje, joje varžėsi net 10 duetų. Prizines vietas, surinkę po 10 taškų, pasidalino Danguolės Lastauskaitės su Fogg (1 vt.), Saulės Biguzaitės su Sahim R (2 vt.) bei Aurėjos Balčiauskaitės su Kentauru (3 vt.) duetai. Užimtą vietą nulėmė žirgo atstatymui sugaištos sekundės, atitinkamai: 1:16; 1:53; 2:12. Šią distanciją sėkmingai įveikė ir dar vienas trakiškių duetas, tai mažuoju poniu Preila jojusi Vija Klimaitė (10 vt.).

Linkime raitelėms nesustoti ir kiekvienose varžybose renkantis vis ilgesnę distanciją, garsinti Trakų vardą.

Apdovanojama A. Balčiauskaitė

Apdovanojama A. Balčiauskaitė

„Trakų žemės“  inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *