Jeruzalės garsai Užutrakyje

Parašyta: 2022-06-23 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai, Užutrakis |

Europos salėje vykusiame koncerte Užutrakyje susirinko per 200 klausytojų

Abejingų nepalikę Jeruzalės garsai skambėjo Užutrakyje: sausakimša salė mėgavosi išskirtine muzika ir charizmatišku atlikimu.

Pasitinkant Trakų miesto 700-ąjį gimtadienį, Užutrakio Europos vardu pavadintoje salėje birželio 19 d., sekmadienį, skambėjo kompozitoriaus ir pianisto iš Hamburgo Leono Gurvitchiaus atliekami jo paties kurti „Jeruzalės garsai“ – kartu su Lietuvos muzikais: Algirdu Šochu (smuikas), Vytautu Mikeliūnu (smuikas), Tadu Dešuku (altas), Justu Kulikausku (violončelė), Donatu Bagursku (kontrabosas) ir Arkadijumi Gotesmannu (mušamieji).

Koncerto „Sounds of Jerusalem“ dalyviai  – (iš kairės) altininkas Tadas Dešukas, kontrobosininkas Donatas Bagurskas, violončelininkas Justas Kulikauskas, kompozitorius ir pianistas Leon Gurvitch, smuikininkas Vytautas Mikeliūnas, Trakų rajono savivaldybės mero patarėja Evelina Kislych-Šochienė, smuikininkas Algirdas Šochas, perkusinininkas Arkadijus Gotesmannas. Simono Lukoševičiaus nuotr.

Į koncertą „Sounds of Jerusalem“ susirinko per 200 klausytojų – savivaldybės vadovai, gyventojai, svečiai, visuomenės veikėjai, žinomi muzikai ir menininkai, verslininkai, kurie mėgavosi skambėjusia muzika, atlikėjų temperamentingu atlikimu, o koncertui pasibaigus neskubėjo palikti įspūdingos Europos salės ir gėrėjosi čia vietą radusiomis, įspūdingomis skulptūromis.

Koncerto rėmėjas – Trakų rajono savivaldybė, organizatorius  – Trakų kultūros rūmai.

Juozas VERCINKEVIČIUS

Evelinos Kislych-Šochienės nuotr.

 

Į koncertą atvyko gausi publika, tarp kurių ir (pirmoje eilėje iš dešinės) Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius (ketvirtas), savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Agata Mankeliūnienė (trečia), Trakų garbės pilietė, ambasadorė dr. Halina Kobeckaitė (septinta)

Muzika mėgavosi akordeonininkė, Trakų meno mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui Rasa Mikiškienė  (centre)

Kompozitorius ir pianistas Leon Gurvitch

Trakų rajono savivaldybės meras Andrius Šatevičius su patarėja Evelina Kislych-Šochiene

Vienas iš koncerto organizatorių, smuikininkas, Lietuvos operos ir teatro orkestro koncertmeisterio pavaduotojas, trakietis Algirdas Šochas

Lietuvos operos ir baleto teatro smuikininkė Angelė Litvaitytė (antra iš kairės) ir verslininkė Adelė Gedminienė (antra iš dešinės)

Klausytojus žavėjo įspūdingos skulptūros Europos salėje

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *