Jonas Liesys ir jo naujas pirkinys – prabangus automobilis

Parašyta: 2017-10-20 | Kategorija: Naujienos, Politika, Trakai |

2016-aisiais Seimas priėmė sprendimą, kad parlamentarai už jų veiklai skiriamas lėšas nebegalės nuomotis automobilių, tad ne vienam Seimo nariui teko pačiam įsigyti naują automobilį.

 

Jonas Liesys

LNK infošou KK2 žurnalistai, apsilankę Seimo automobilių aikštelėje pastebėjo ir ne vieną prabangų automobilį, už kurio kainą Vilniuje būtų galima įsigyti ir dviejų kambarių butą. Štai Seimo narys Jonas Liesys vairuoja prabangų „Mercedes–Benz GLC 220“. Šio visureigio bazinė kaina – apie 40 tūkst. eurų. Keista tai, kad politikas yra deklaravęs turto vos už 41 tūkst. eurų, o santaupų turi 59 tūkstančius eurų. Anksčiau J. Liesys yra dirbęs fizinio lavinimo mokytoju, vėliau tapo mokyklos direktoriumi bei kurį laiką ėjo Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas. Parlamentarė Aušra Maldeikienė KK2 žurnalistams sakys, kad jai nėra priimtina, kuomet žmogus investuoja daugiau į savo automobilį nei į išsilavinimą.

Naują automobilį įsigijo ir Algimantas Salamakinas. Politikas nusipirko „Toyota RAV4“: „Aš ją ėmiau lizingu. Ji yra praėjusių ar užpraėjusių metų. Paėmiau tokią, kad lizinguotų, senų nelabai lizinguoja. Per mėnesį reikia mokėti apie 280 eurų“.

Parengta pagal www.delfi.lt

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *