Jovariškėse rastos kontrabandinės cigaretės

Parašyta: 2019-07-19 | Kategorija: Naujienos, Policija, Trakai |

Asociatyvinė nuotr.

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai, siekdami užkardyti ir išaiškinti neteisėto alkoholinių gėrimų ir tabako gaminių realizavimo atvejus bei kitus teisės pažeidimus, susijusius su alkoholio ir kitų akcizais apmokestintų prekių apyvarta, liepos 18 d. vykdė sustiprintą policinę priemonę. Šios priemonės tikslas – nustatyti prekybos akcizais apmokestinamomis prekėmis (alkoholiu ir kontrabandinėmis cigaretėmis) galimus pažeidimus (prekyba alkoholiu ir kontrabandinėmis cigaretėmis).

Pareigūnai, turėdami patikimos informacijos, kad Jovariškių k. moteris (gimusi 1947 m.) galimai neteisėtai disponuoja akcizais apmokestinamomis prekėmis.

Patikrinimo metu šios moters namuose rasta ir paimta 90 pakelių cigarečių „NZ Gold“ su Baltarusijos Respublikos nustatyto pavyzdžio banderolėmis. Pradėta administracinio nusižengimo teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo (išskyrus energinius produktus ir elektros energiją), laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką (Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str.).

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato inf.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *