Jubiliejiniuose „Gintariniuose irkluose“ sėkmė vėl džiugino trakiečius

Parašyta: 2017-06-29 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Sportas, Trakai |

Praėjusį savaitgalį Trakai vėl didžiavosi irklavimo sostinės titulu. Čia vykusioje tradicinėje, jau 55-ojoje tarptautinėje „Gintarinių irklų“ regatoje dalyvavo rekordinis – per 500 dalyvių, atstovavusių 9 šalims, skaičius.

Rajono savivaldybės administracijos direktorius D. Kvedaravičius (dešinėje) įteikia aukso apdovanojimus vyrų keturvietei. Antras iš dešinės S. Ritter, trečias – R. Maščinskas

Pirmąją regatos dieną buvo varžomasi dėl Lietuvos irklavimo federacijos, o antrąją – dėl Trakų rajono savivaldybės įsteigtų prizų. Galvės ežero trasoje varžėsi ir mūsų rajonui atstovavę irkluotojai.

Be konkurencijos aukso medalius iškovojo šalies irklavimo elito atstovai olimpinis vicečempionas Saulius Ritter ir triskart Europos čempionas Rolandas Maščinskas. Pirmąją regatos dieną aukso apdovanojimą pelnė R. Maščinskas, plaukęs dviviete valtimi su Aurimu Adomavičium. Antrąją varžybų dieną aukso apdovanojimai įteikti R. Maščinskui ir S. Ritter, startavusiems keturvietės įguloje. Pergalių džiaugsmu irklavimo žvaigždės pasidalijo ir su artimaisiais, ir su treneriu Mykolu Masilioniu.

Neprilygstama buvo ir trenerio Vladislavo Sokolinskio treniruojama merginų dvivietės įgula Vytautė Urbonaitė ir Gabija Vogulytė, abi dienas iškovojusios auksą.

Fortūna šypsojosi ir trenerio Sigito Klerausko sportininkams. Lengvo svorio porinės dvivietės įgula Artūras Neščerenko, Ričardas Šlimanavičius abi dienas iškovojo sidabro apdovanojimus. Šio trenerio sportininkė Evelina Butrimavičiūtė keturvietės įguloje pirmą dieną buvo antra, anrą dieną – pirma. Lengvo svorio vienvietininkas Nidas Jarusevičius antrą varžybų dieną buvo šeštas.

Trenerės Daivos Mačiulienės auklėtinė Diana Liachovičiūtė, startavusi vienviete valtimi, buvo aštunta.

 

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

Sigitos Nemeikaitės nuotr.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *