Ką reikėtų žinoti apie krūtų didinimą implantais ir jų pakėlimą?

Parašyta: 2021-12-21 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Šiuolaikiniame pasaulyje tampa vis paprasčiau gyventi, nes jame galima išpildyti visas svajones. Svarbiausia turėti noro, o jau toliau viskas įmanoma. Šiam variantui priklauso ir plastinė chirurgija, kuri geba daryti stebuklus ir pildyti kiekvieno žmogaus svajones apie dailesnį kūną ar veidą. Viena iš populiariausių plastikos operacijų – krūtų didinimas implantais arba jų pakėlimas.

Nors ir šiai dienai informacijos turime gausybę, tačiau ruošiantis šioms dviems populiarioms plastinėms operacijoms, vis tiek atsiranda daugybė klausimų.

Krūtų didinimas implantais

Krūtų didinimo plastinių operacijų skaičius vis tik didėja, nes vis daugiau moterų nori padailinti šią kūno vietą. Tiesa, kiekviena pacientės atvyksta plastikos chirurgo konsultacijai su individualia priežastimi, kodėl ji ryžtasi šiai procedūrai, todėl galima teigti, jog krūtų didinimo operacijos principas yra toks pats, tačiau jo pateikimo būdas – kitoks. Jeigu vienos moterys atlieka šią operaciją dėl estetinių, kitos gali ją pasirinkti dėl esamų sveikatos priežasčių.

https://grozioakademija.lt/paslauga/krutu-didinimas-implantais/ suteikia visą įmanomą pagalbą, kad jūsų svajonė taptų realybe, o patirčių bagažą turintys gydytojai mielai atsako į visus jums rūpimus klausimus. Taip pat, vienas svarbus faktas yra toks, jog dauguma moterų nėra gamtos apdovanotos didesne krūtine, todėl nuolat susiduria su psichologiniu diskomfortu dėl savo išvaizdos. Plastinės operacijos metu galima viską pakeisti į priešingą pusę ir sukurti  norimą krūtinės formą bei dydį.

Krūtų pakėlimas

Plastinė operacija yra pats veiksmingiausias ir efektyviausias būdas, kaip susigrąžinti estetiškesnę suglebusių krūtų išvaizdą, o po šios procedūros jos atrodo žymiai stangresnės, jaunatviškesnės ir proporcingesnės.

Turint pakankamą kiekį krūties audinio, iš jo galima laisvai formuoti pilnesnę ir aukštesnę krūtinės formą. Krūtinės pakėlimo operacijos metu galima pakelti ir net nusvirusį spenelį. Žinoma, pacientui paprašius, galima spenelį net ir sumažinti. Atliekant inkaro formos krūties audinio įpjovimus ir specialias siūles, suformuojamas liaukos kūgis, todėl galutinis rezultatas būna labai natūralus. https://grozioakademija.lt/paslauga/krutu-pakelimas/ rekomenduoja geriausias šios procedūros kainas bei labiausiai patyrusius gydytojus, kurie svajones paverčia į realybe!

Kombinuotas krūtų didinimo metodas – kas tai?

Vis labiau populiarėjanti plastinių operacijų – krūtų asimetrijos procedūra. Dažniausiai jos metu yra taisoma įgimta patologija, pavyzdžiui: Polando sindromas, kai dėl krūtinės raumenų aplazijos, abi krūtys yra nesimetriškos – viena žymiai didesnė už kitą, arba viena iš jų yra visai net neišsivysčiusi. Šiam atvejui yra atliekama kombinuota krūtų didinimo (simetrizacijos) operacija, kuri susideda iš kelių etapų: krūtų pakėlimo ir jų suvienodinimo implantais arba savo riebaliniu sluoksniu. Ką pasirinkti – implantus ar savus riebalus, priklauso tik nuo jūsų. Tačiau nesijaudinkite, per kelias konsultacijas su chirurgu nuspręsite jums labiausiai tinkantį ir patinkantį variantą!

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *