Ką svarbu žinoti prieš užsisakant prekybinius baldus?

Parašyta: 2014-12-03 | Kategorija: Seniūnijos |

Prekybiniai baldai – tai specifiniai baldai, kurie gaminami prekybinėms įmonėms. Kaip žinia, prekybą vykdančios įmonės parduoda įvairias prekes, tad specialūs baldai, ant kurių tos prekės būtų išdėstomos, yra tiesiog būtini. Reikia pastebėti ir tai, jog tokius baldus nėra taip lengva pagaminti, kaip įprastus, tačiau mes šį kartą pasidomėsime, ką būtina žinoti prieš juos užsisakant. Prekybinių baldų gamintojai tvirtina, jog tai, koks bus galutinis rezultatas, labai priklauso nuo to, kokia informacija bus pateikiama užsakymo metu, kitais žodžiais tariant, kone viskas priklauso nuo paties užsakovo – būtent jis nusako baldo viziją, o baldo gamintojas – visa tai tik įgyvendina. Na, o ar sėkmingas bus šis procesas priklausys, nuo užsakovo. Užsakymo procesas tikrai bus sklandus, jei prieš užsakydamas baldus, užsakovas žinos keletą svarbių dalykų. Tad ką reikia žinoti prieš užsakant prekybinius baldus? Būtent apie tai ir bus šis straipsnis.

Bene pats svarbiausias dalykas, kurį yra būtina akcentuoti šia tema, tai, jog kiekvienas užsakovas turi žinoti, jog baldų gamintojai gali pagaminti tokius prekybinius baldus, kokių jums iš tiesų reikia, o ne tik tokius, kurių pavyzdžiai yra pateikiami kataloge. Atvykus į įmonę užsakyti prekybinių baldų, dažniausiai yra pasiūloma išsirinkti pavyzdį iš katalogo ir būtent tokia galimybė atbaido daugelį užsakovų – dažnas tiesiog  pagalvoja, kad įmonė negalės išpildyti pageidavimo. Taigi, labai svarbu kiekvienam užsakovui atminti, jog maždaug apie 90 procentų prekybinius baldus gaminančių įmonių gali pagaminti ne tik tuos baldus, kurių pavyzdžiai yra pateikiami kataloge, bet  ir tokius baldus, kurių jūs pageidaujate. Tai reiškia, jog įmonė pagamins prekybinį baldų, kuris bus tokios medžiagos, ir tokių matmenų, kurie jums reikalingi. Belieka tik pasidžiaugti, jog prekybinių baldų gamintojai yra atviri pasiūlymams ir suteikia daugiau puikių galimybių jūsų verslui.

Na, o kai jau žinote bene patį svarbiausią dalykų, dėl kurio jūsų verslas turi kur kas daugiau galimybių, pats metas aptarti ir kitus, ne ką mažiau svarbius aspektus. Prieš užsakant prekybinius baldus,  labai svarbu atidžiai apgalvoti, iš kokios medžiagos jis turėtų būti pagamintas. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog paprastai verslininkai nori, kad visi baldai, kuriais yra apstatyta jų įmonė, tarnautų  kaip įmanoma ilgiau. Dar vienas, taip pat labai svarbus dalykas, kurio siekiama yra tas, jog baldas būtų tvirtas bei stabilus ir būtų išvengiama traumų. Taigi, jei norite, kad visa tai taptų realybe, verta žinoti, jog baldai turėtų būti gaminami iš itin tvirtos bei aukštos kokybės, puikiai vertinamos medienos, šiuo atveju, ąžuolo ar uosio. Savaime suprantama, iš šių medienos rūšių pagaminti baldai gali kainuoti šiek tiek brangiau, tačiau ilgaamžiškumas, tvirtumas, stabilumas, o tuo pačiu ir saugumas, yra garantuoti.

Be jau išvardintų dalykų, yra  dar vienas, kurį taip pat reikėtų apgalvoti dar prieš užsakant baldus. Tai – funkcionalumas. Ne veltui yra sakoma, jog versle ypač svarbi išmintis, tad jei elgsitės išmintingai, pasieksite išties puikių rezultatų. Taigi, būkite išmintingi ir užsisakysite tokius prekybinius baldus, kuris atliktų ne vieną, o kelias funkcijas t.y., kad prireikus galėtumėte jį transformuoti. Maža to, būtina akcentuoti, jog būtent toks sprendimas leis jums netgi sutaupyti – nors keletą funkcijų atliekantis baldas gali kainuoti šiek tiek brangiau, reikia pabrėžti, jog už jį sumokėsite mažiau nei už kelis skirtingus baldus.

Na, o pabaigai – dar vienas dalykas, kurį taip pat verta apsvarstyti iš anksto. Tai – baldo dizainas. Dėl modernių technologijų baldų gamintojai šiuo metu gali pagaminti itin įmantrių dizainų prekybinius baldus, tad užsakovas tikrai turi iš ko pasirinkti. Na, o kad atvykus į įmonę užsakyti baldo, nereikėtų ilgai stoviniuoti vietoje ir svarstyti, kokio dizaino baldo norite, apgalvokite tai iš anksto. Žinoma, kalbant apie dizainą, galimų pasirinkimų yra labai daug, tačiau tuo atveju, jei  niekaip nerandate atsakymo į šį klausimą, atminkite, jog klientai kur kas labiau atkreipia dėmesį į įdomesnio dizaino prekybinius baldus.

Kaip matyti, svarbiausi dalykai, kuriuos turite apgalvoti, dar prieš užsisakydami prekybinius baldus yra tokie: medžiaga, iš kurios bus pagamintas baldas, funkcionalumas bei dizainas.


Teigiama, kad prekybinius baldus reikia rinktis taip, lyg rinktumėtės baldus savo namams. Nes Jūsų parduotuvėje apsilankę pirkėjai turi jaustis jaukiai, lyg namuose. Tai net gi padidina pardavimus ir, dažniausiai, sukuria nuolatinių klientų ratą. Todėl, pavyzdžiui, prekybinės lentynos, spintelės ir spintos turi būti pasirinktos galvojant, kad renkatės spintą namams.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *