Kad pradžiugintų vaikučių širdeles…

Parašyta: 2013-12-13 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Trakai |
kad pradziugintu vaikuciu

Renginyje dūko vaikai

Šeštadienį vos sutalpino Trakų kultūros rūmai visus žiūrovus. Ypač daug buvo vaikučių su mamytėmis ir tėveliais. Visus čia sukvietė labdaros koncertas „Dalintis gera“. Kiek daug džiaugsmo ir emocijų buvo vaikučiams. Susirinkusius nuoširdžiai pasveikino LR Seimo narė Dangutė Mikutienė.

Balsingai dainavo atlikėjas Romas Dambrauskas, nuostabiai pasirodė muzikinė grupė „Kitokios“. O ką rodė „Baltijos cirko“ artistai..? Nepakartojami klounai, jogai, žonglieriai, ugnies šou…

Žiūrovai gerėjosi trumpametražiu filmu „Neskatink smurto – netoleruok patyčių“. Filmas sukurtas Trakuose, o aktoriai – vaikai. Iš anksto renginio organizatoriai ragino žiūrovus atnešti dovanėles Kalėdų ir kitų švenčių proga. Jos bus įteiktos vaikučiams, kuriems jų labai trūksta. Buvo sunešta daug lėlių, knygelių, žaislinių automobilių, lėktuvėlių, traktorių, ekskavatorių, daug kitokių žaislų.

Nuostabaus renginio organizatoriai: Kyokushin karate, sveikatingumo klubas „Energijos Smūgis“, renginio globėjas – treneris Darius Petrikauskas.

Viktoras KIERAS

Autoriaus nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *