Kaimo gyventojus aptarnaus modernūs Ateities laiškininkai

Parašyta: 2017-01-20 | Kategorija: Aukštadvaris, Dusmenys, Lentvaris, Naujienos, Onuškis, Paluknys, Rūdiškės, Senieji Trakai, Tiltai, Trakai |

Asociatyvinė nuotr.

Asociatyvinė nuotr.

Nuo pavasario kaimo gyventojams visos Lietuvos pašto paslaugos bus teikiamos ir namuose. Mobilūs Ateities laiškininkai neaplenks net atokiausių Trakų rajono savivaldybės kaimų.

„Šiandien Lietuvos pašto teikiamos paslaugos turi tapti prieinamesnės kaimų gyventojams, siekiant, kad bendrovė šalies regionuose, ypač kaimiškose vietovėse, kur itin sparčiai prastėja demografinė situacija, dirbtų efektyviai ir pateisintų klientų lūkesčius.

Siūlome modernų ir šiuolaikišką pašto paslaugų teikimo būdą – „Ateities laiškininko“ koncepciją. Tai leis pašto paslaugas padaryti kur kas prieinamesnes, nes telefonu iškviesti Ateities laiškininkai pasieks kiekvieno namus“, – teigė Lietuvos pašto Vilniaus regiono vadovas Linas Katauskas.

Jis pažymėjo, kad mobilūs Ateities laiškininkai taps integralia pašto infrastruktūros dalimi. Trakų rajono savivaldybės kaimiškų seniūnijų gyventojams atsiras daugiau galimybių pasinaudoti Lietuvos pašto teikiamomis paslaugomis. Gyventojai išsiųsti laišką ar siuntinį, susimokėti mokesčius, užsisakyti spaudos leidinio prenumeratą ar įsigyti įprastai pašte parduodamų prekių galės mobiliuose Ateities laiškininkų paštuose, kurie įsikurs ir reguliariai numatytu laiku klientus aptarnaus nustatytose vietose. Taip pat papildomai visas pašto ir finansines paslaugas Ateities laiškininkai galės suteikti kliento namuose ar kitoje gyventojams patogioje vietoje. Tuo tarpu pašto korespondencijos siuntų ir prenumeruojamų spaudos leidinių pristatymas, pensijų ir socialinių išmokų išnešiojimas į namus vyks įprastai.

Galimybę į namus išsikviesti Ateities laiškininką turės dabartinių Bijūnų, Grendavės, Onuškio, Trakų 1-ojo kilnojamojo ir Rykantų paštų aptarnaujami gyventojai.
„Nuo šiol į Jūsų duris laiškininkas pasibels ne tik tuomet, kai ateis į namus pristatyti laišką, pensiją ar spaudos leidinį, bet ir tuomet, kai Jums prireiks jo teikiamų paslaugų. Tai bus ypač patogu atokiau kaime gyvenantiems, fizinę negalią turintiems ar vyresniems žmonėms, kuriems dažnai sudėtinga be artimųjų pagalbos pasiekti artimiausią paštą“, – kalbėjo L. Katauskas. Laiškininko iškvietimas į namus gyventojams nieko nekainuos.

Moderniais ir šiuolaikiškais Ateities laiškininkais, kurie dirbs pagal naujojo Lietuvos pašto klientų aptarnavimo standarto reikalavimus, galės tapti dabartiniai kaimuose dirbantys paštų darbuotojai. Visoje šalyje diegiama „Ateities laiškininko“ koncepcija leis pagerinti darbo sąlygas laiškininkams. Keičiantis laiškininkų darbo pobūdžiui bus didinamas darbuotojų atlyginimas, taip pat pagerės darbuotojų socialinės garantijos. Laiškininkai bus aprūpinti išmaniąją įranga, palengvinsiančia atlikti kasdienes pašto ar finansines operacijas. „Darbuotojams sudarysime galimybes tobulėti, stiprinti savo kompetenciją ir kvalifikaciją. Tikimės, kad bus sustiprintas laiškininko profesijos prestižas“, -pažymėjo L. Katauskas.

Detali informacija apie Ateities laiškininkų pradedamas teikti paslaugas gyventojams bus iš anksto pranešama per žiniasklaidą, bendruomenes ir kitomis informavimo priemonėmis.

Lietuvos pašto informacija  

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *