Kaip įrengti tobulą svetainę?

Parašyta: 2017-10-31 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Svetainė yra svarbiausias namų kambarys. Tai patalpa, kurioje daugiausiai laiko praleidžiame mes ir mūsų svečiai, todėl ji turi būti jauki, patogi ir parodyti visą namų grožį. Didžiąją dalį svetainės užima minkšti baldai, o likusią dalį turėtų užimti gerai parinkti korpusiniai baldai. Taigi ką svarbiausia žinoti norint įrengti tobulą svetainę?

Prieš išsirenkant sau patinkančius baldus gerai apsvarstykite savo finansines galimybes. Kai žinosite, kiek norite išleisti svetainės baldams, galėsite žiūrėti, kokias baldų gamybai skirtas medžiagas rinktis. Didesni ir talpesni baldai kainuos daugiau, o jeigu rinksitės geras medžiagas, natūralaus medžio masyvą, faneruotas plokštes, kaina išaugs dar labiau. Jeigu nenorite išleisti daug pinigų naujiems ir patvariems svetainės baldams, yra dar viena išeitis.

Jei norite, kad jūsų svetainė atrodytų gerai, nuspręskite, kokio kambario ir baldų stiliaus norite. Svetainės interjeras bus neskoningas, jei tiesiog suplaksite kelis nederančius stilius. Tai gerai padaryti sunku net patyrusiam dizaineriui. Jeigu niekada ankščiau savarankiškai neįrenginėjote namų, tai pasikonsultuokite su profesionalu arba nuspręskite, kokio interjero norite ir išrinkite vieną, harmoningą svetainės stilių. Svetainėje turi viešpatauti 2-3 spalvos. Daugiau spalvų padarys kambarį nederantį neskoningą. Tačiau tai nereiškia, kad negalite pagyvinti kambario pagalvėlėmis, nuotraukomis ar paveikslais. Tiesiog stebėkite, kad jūsų dekoravimo detalės nekontrastuotų su pagrindinėmis svetainės spalvomis.

Norint išrinkti gerus svetaines baldus reikia gerai apmąstyti, kiek nauji baldai užims vietos, ar neapkraus jie kambario ir ar neapsunkins judėjimo. Išmatuokite savo patalpą, kad galėtumėte nuspręsti, kokio dydžio baldus įsigysite ir tada baldų salone arba internete galėsite rasti patinkančių baldų stilių, dizainą ir dydį. Interjero dizainerių manymu, korpusiniai baldai kaip komodos, sekcijos, neturi užimti daugiau nei du trečdalius sienos ilgio.

Beieškant tinkamų baldų svetainei svarbu išsirinkti funkcionalius baldus. Prieš juos įsigyjant gerai žinokite, kokias funkcijas atliks jūsų naujieji baldai ir ką jie turės sutalpinti. Ankščiau sekcijos užimdavo visą sieną. Šiandien vėl populiarios sekcijos , sudarytos iš komodos, televizoriaus staliuko ir kelių pakabinamų spintelių. Tačiau jūsų svetainė neprivalo atrodyti būtent taip. Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir nuo to, ką talpinsite į baldus. Gerai tai apmąsčius išsirinkti baldus bus juokų darbas.

Pigių bet gražių bei patvarių baldų galite rasti internetinėse parduotuvėse. Baldai internetu jums sutaupys nemažai pinigų. Sėdimieji baldai, foteliai, sofos bus kokybiškos, o pasirinkimas labai platus. Be to, jūsų išrinkti baldai bus pristatyti tiesiai į namus, tad nereiks sukti galvos dėl baldų pargabenimo.

Jeigu atliksite visus šiuos žingsnius, išrinkti svetainės baldus bus visai nesunku. Svarbiausia yra apsvarstyti savo poreikius ir žinoti savo finansines galimybes. Gerai parinkti bei pritaikyti baldai atitiks visus jūsų poreikius ir svetainėje jausitės jaukiai ir patogiai.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *