Kaip išmokti anglų kalbos nemokamai

Parašyta: 2019-03-28 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

PR

 

Jums nereikia gyventi angliškai kalbančioje šalyje tam, kad puikiai kalbėtumėte šia kalba. Jei protingai susidėliosite mokymosi programą, jums nereikės išvykti net iš savo gimtojo miestelio. Juk ne veltui sakoma, kad disciplina ir nuoseklus darbas atneša geriausius rezultatus. Ši frazė yra ypač aktuali besimokant naujos kalbos, nes tai yra ilgai trunkantis ir pastangų reikalaujantis procesas. Štai keli universalūs patarimai, kurie tikrai padės išmokti naują kalbą efektyviau, greičiau, ir išleidžiant kuo mažiau. 

Pirmiausia, reikėtų apsupti save anglų kalba. Jei kalba taps kasdiene jūsų gyvenimo dalimi, išmokti ją bus žymiai paprasčiau. Skaitykite naujienas angliškai, žiūrėkite filmus, klausykitės muzikos ir nagrinėkite žodžius, pradėkite rašyti dienoraštį anglų kalba. Galite kasdien aprašyti, kaip praėjo ši diena, ką naujo išmokote, taip dar ir pasikartosite pamokos metu įsisavintas žinias. Kitas svarbus žingsnis yra pradėti kalbėtis su kitais. Galite mokytis kalbos kartu su savo draugais, dalyvauti angliškuose renginiuose ar pasisiūlyti būti gidu savanoriu. Tokia veikla padės treniruoti kalbėjimą, tarmę ir padės įveikti kalbos barjerą. Mokydamiesi kartu su draugu, ne tik šauniai praleisite laiką, tačiau ir motyvuosite vienas kitą išmokti dar daugiau.

Anglų kalbos vadovėlių skaitymas gali būti labai nuobodus. Paįvairinimui, paskaitykite grožinės literatūros knygų, kuriuos parašė britų rašytojai, arba kūrinių, skirtų kalbos nešiotojams. Iš pradžių tai bus didžiulis iššūkis, tačiau su laiku bus vis įdomiau. Jei negalite rasti kūrinių anglų kalba, kasdien pasiskaitykite žinias angliškai. Taip pat, užsiregistruokite kokiame nors užsienio forume – tai padės susipažinti su kalbos nešiotojais ir pagilinti savo žinias. Socialiniai tinklai mums atveria nuostabią galimybę bendrauti su žmonėmis iš skirtingų pasaulio kampelių.

Labai svarbu, kad jūsų mokymosi tikslai būtų realistiški. Supraskite, kodėl norite išmokti anglų kalbą. Priežastis gali būti bet kokia – norite gauti paaukštinimą darbe, susikalbėti su užsieniečiais kolegomis, mokytis užsienyje, ar praleisti atostogas angliškai kalbančioje šalyje. Nusistatykite trumpalaikius ir ilgalaikius tikslus, o tuomet sekite ir užrašinėkite savo progresą. Taip pat, treniruokite savo klausymo įgūdžius klausydamiesi anglų kalbos, net jei visiškai nieko nesuprantate. Praktikuokitės klausydamiesi, tačiau nematydami užrašų to, kas sakoma. Jei reikia, perklausykite tą patį įrašą keletą kartų. Šiuo metu lengva rasti garso įrašų ar vaizdo įrašų be subtitrų angliškai, bet kokia jus dominančia tema.

Jei mėgstate dainuoti, susiraskite dainų žodžių reikšmę. Jei turite regimąją atmintį, užrašykite naujus žodžius ant spalvotų lapelių ir priklijuokite juos ant šaldytuvo. Sukurkite ir nupieškite linksmus paveiksliukus sunkiai įsimenamiems žodžiams. Taip pat, pasimokykite apie britų kultūrą. Kalbos mokymasis nesibaigia ties gramatika ir žodynu – tai dar ir suvokimas kaip teisingai bendrauti su gimtaisiais tos kalbos nešiotojais ir supratimas, kad kiekviena tauta ne tik kalba, bet ir mąsto skirtingai.

Vienas efektyviausių būdų išmokti kalbą, žinoma, yra kalbos kursai. Ames kalbų mokykla suteikia galimybę rinktis tarp individualių ir grupinių užsiėmimų. Grupės yra sudaromos pagal žmonių anglų kalbos lygį. Ames anglų kalbos kursai yra sudaryti taip, kad per trumpą laiką gautumėte maksimalų rezultatą. Gera žinia ta, kad prieš pasirašydami sutartį, galite išbandyti kursus – pirmas apsilankymas nemokamai. Daugiau informacijos apie kursus rasite https://www.ames.lt/vilnius.

Naujos kalbos mokymasis tikrai užtrunka nemažai laiko. Tačiau, jei jums patiks procesas, bus žymiai lengviau tęsti mokymąsi ir nepasiduoti. Žaiskite žaidimus, spręskite kryžiažodžius, dainuokite mėgstamiausias dainas, skaitykite anekdotus. O svarbiausia, nesijaudinkite dėl klaidų – tik iš jų mes mokomės.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *