Kaip išsirinkti kepsninę?

Parašyta: 2019-07-25 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

PR

Šiltuoju metų laiku daugelis mūsų vakarus leidžia sode, miške, parkuose, kadangi geru oru noras būti lauke yra dvigubai didesnis nei kitais metų laikais. O ką geriausia veikti lauke, kai oras puikus? Taip, kepti skaniausius patiekalus, kurie ne tik palepins Jūsų skonio receptorius, tačiau ir suteiks galimybę išsikepti maistą grilyje išvengiant per didelio kiekio riebalų.

Lauko kepsninės yra labai įvairios. Skirti dėmesio geriausios paieškoms verta, kadangi tinkama lauko gaminimo įranga padės gaminti skaniai ne tik vasaromis, tačiau ir žiemą. Užsikrėskite lauko kepimo malonumais ir tegul jie prasideda nuo tinkamiausios kepsninės pasirinkimo!

Kas bus kepama?

Barbekiu neturi tiesioginio kontakto su ugnimi, tuo tarpu šašlykinės – turi. Taigi, ieškodami tinkamiausios lauko kepsninės įvertinkite – koks santykis su ugnimi Jums labiausiai tinka. Svarbu ne tik estetika, tačiau ir saugumas.

Mobilumas

Kepsninės pasirinkimas neatsiejamas nuo įvertinimo – kur kepsite. Jeigu nuosavame sode – tokiu atveju puikus pasirinkimas ir gana didelės dujinės kepsninės. Mėgstantiems iškylauti gamtoje – labiausiai tinka mobilios lauko kepsninės. Svarbiausia, kad jos nebūtų labai sunkios, tinkamas pasirinkimas BBQ. Kepant juo nereikia pergyventi dėl atviro ugnies šaltinio, kuris gamtoje reikalauja padidinto saugumo.

Kuras

Lauko kepsninės veikia naudodamos skirtingo tipo kurą. Ar Jums yra skirtumas kokį naudoti?

  • Griliai dažniausiai veikia naudojantis anglių pagalba. Tai greitas ir paprastas būdas užkurti degimą.
  • Mediena puikiai tinka šašlykinėms. Tiesa, siekiant uždegti medieną – reikia įgūdžių.
  • Puikus pasirinkimas sode – dujiniai griliai.
  • Galimos ir medžio granulės. Užsidega greitai ir paprastai, nereikia teptis rankų, puikiai tinka skirtingo tipo lauko kepsninėms.
  • Galiausiai – elektrinės kepsninės. Inovatyvus pasirinkimas patogesniam ir saugiam kepimui.

Dydis ir forma

Lauko kepsninės pasirenkamos įvertinus ir dydžio bei formos aspektus. Jeigu forma dažniausiai vertinama analizuojant estetinius niuansus, tai dydis gali nulemti – ar kepsninė bus mobili, ar stacionari. Jeigu šašlykinės bei kitokio pobūdžio lauko kepsninės bus laikomos sode – pirmiausia raskite joms stovėjimo vietą ir tik paskui įsigykite tinkamą kepsninę.

Kaina

Kepsninės, suprantama, pasirenkamos ir pagal finansines galimybes. Kadangi pasirinkimas labai platus – kiekvienas gali rasti tai, kas jam labiausiai tinka.  Nepamirškite, kad perkant internetu kaina dažnai mažesnė, juolab, paprasčiau pamatyti akcijas ir tai suteikia galimybę įsigyti puikios kokybės lauko kepimo įrangą kur kas pigiau.

Ką rinktis?

Jokio skirtumo, ar Jums tinkamiausios atrodo dujinės įrangos, galbūt – šašlykinės, griliai, barbekiu ar bet kokia kita kepimo įranga – svarbiausia investuoti į patogumą, saugumą ir mažas energijos sąnaudas. Tokiu atveju kasdienis maisto kepimas lauke bus malonumas, kuriuo norėsis mėgautis kiekvieną dieną!

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *