Kaip išsirinkti namų kvapus, jog namai kvepėtų skoningai?

Parašyta: 2021-12-10 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Vis dar klausiate savęs, ką galėčiau padovanoti savo artimam per Kalėdas? Žvakės ar namų kvapai niekada nenuvils, bus visada naudojami ir visada ras savo vietą namuose. Sunkiausia problema renkantis tinkamą kvapą. Mes visi galime turėti draugą, kuris grįžta namo ir „įnirtingai žiūri“ į tai, kas taip žaviai kvepia, todėl ši aplinka tokia ypatinga. Galbūt, būtų nuostabu namus pripildyti jūra šviežių gėlių ir nepakartojamu jų aromatu, tačiau tai ne visada įmanoma ir tikriausiai kainuotų kalnus pinigų. Siūlome atkreipti dėmesį į aukščiausios kokybės namų kvapus, kurie ne tik maloniai nuteiks, bet ir vienareikšmiškai prisidės prie Jūsų ypatingos namų atmosferos, čia yra tinkami namų kvapai.

 

Kaip atskirti gerą namų kvapą nuo blogo namų kvapo? Ar tai padaryti yra sunku?

 

Ypač prastesnių namų kvapų kvapas visada pasižymi dirbtiniu kvapu. Paprastai šį kvapą galite pavadinti labai tiksliai iš karto jį atpažinti – kvepia obuoliu ir cinamonu. Viena vertus, gali būti ne taip jau ir blogai – nori, kad tavo namai kvepėtų obuoliais, tu išsirink tą kvapą, ir tau jis tiks, jei tik tokie reikalavimai, tuomet kvapas tinkamas! Kita vertus, šis stiprus, lengvai atpažįstamas kvapas privers susimąstyti, ką juo norite paslėpti – pavyzdžiui, nemalonus namų kvapas, gal apdegęs pyragas, dėl to šis kvapas ne visuomet tinka! Panašus jausmas apima stiprų vanilės kvapą, kai įlipi į kažkieno automobilį ir supranti, kad tai yra kiek nenatūralu. Aukštos kokybės, prabangūs namų kvapai yra išskirtiniai, daugiasluoksniai ir itin subalansuoti su keliais puikiai suderintais ingredientais. Šis kvapas suteikia žmonėms daug jausmų, atrodo, kad namuose jis skleidžia daugiau švaros ir šilumos.

Kai kurie iš jų skleidžia šiek tiek citrusinių vaisių aromato, gali užuosti mišką ar tiesiog sukelia malonius prisiminimus. Niekada jų nesumaišysite su paprastais, pigiais vanilės purškalais. Tai yra pagrindinis prabangaus namų kvapo išskirtinumas, ir tai turėtų būti jūsų pagrindinis tikslas. Jei perkate prabangaus namo kvapą, bet atrodo, kad jis neskleidžia kvapo: buteliuką pastatykite ten, kur nekiltų pavojaus pasislinkti ar prisipildyti. Namo kvapą geriausia dėti prie langų, lubų ventiliatorių ar radiatorių. Taip kvapas pasklis po namus efektyviau. Buitinių kvepalų buteliukai užpildomi tik iki pusės, o ne iki galo. Taip aromatas atsiskleis lengviau. Nepamirškite kas savaitę apversti medinių pagaliukų, panardintų į namų kvapą. Kai pastebėsite, kad kvapas nebėra toks stiprus, pakeiskite.

Kokį namų kvapą pasirinkti kiekvienam namų kampeliui?

  • Virtuvėje naudojant citrusinius kvapus, jie lengvai susidoroja su kepinių kvapu. Kalbėdami apie citrusinius vaisius, turime omenyje citrinos, žaliosios citrinos, apelsino ar bergamotės aromatą.
  • Miegamajame geriausia – levanda, rožė, ramunėlė ar sandalmedis, gali paskatinti miegą. Jei norite romantiškesnio kvapo, tuomet puikiai tiks toks gėlių kvapas kaip jazminas.
  • Raminantis kedro ar sandalmedžio aromatas geriausiai tinka poilsio zonoje. Kadangi didžiąją savo laisvalaikio dalį praleidžiame svetainėje, kvapas ir atmosfera turėtų būti švelnūs ir malonūs. Idealiai tiktų kreminiai medžio atspalviai. Sandalmedis yra sumaišytas su levandų ir vanilės dvelksmu, kad atsipalaiduotumėte ir jaustumėtės patogiai.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *