Kaip rinktis padangas vasarai?

Parašyta: 2019-03-12 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

Nors daugeliui atrodo, kad vasarines padangas išsirinkti yra kur kas paprasčiau nei žiemines, siekiant ilgaamžiškumo bei saugių ir komfortiškų kelionių, šis sprendimas taip pat turėtų būti priimamas atsakingai. Tam, kad apsispręsti būtų lengviau, siūlome atkreipti dėmesį į kelis esminius aspektus ─ juos išskyrėme šiame straipsnyje.

Pasirinkite tinkamą dydį. Tikriausiai apie tai girdėjote daugybę kartų, tačiau būtent nuo šio aspekto prasideda bet kurių padangų pasirinkimas ─ juk jos privalo būti pritaikytos Jūsų transporto priemonei. Pasirinkę tinkamą plotį, aukštį ir skersmenį, gerokai susiaurinsite savo pasirinkimą ir išvengsite bet kokių nemalonių kurioziškų situacijų. Nors sunku tuo patikėti, tačiau kartais per aplaidumą pasitaiko tokių istorijų, kurių klausytis smagu, tačiau išgyventi ─ nelabai, todėl verčiau netapkite jų herojais!

Apsispręskite, ar rinksitės universalias, ar sezonines padangas. Universalios, visiems sezonams tinkančios padangos daugelį pirkėjų suvilioja palankia kaina ir patogumu: juk visus metus nereikia galvoti apie pokyčius! Visgi, ekspertų nuomonė šiuo klausimu kiek griežtesnė ─ pasak jų, kaip ir bet koks kitas daiktas, taip ir padangos negali būti absoliučiai universalios, todėl tiek žiemą, tiek vasarą nukenčia tam tikros jų savybės. Tačiau jei vis vien norisi paeksperimentuoti ar šiek tiek sutaupyti, šiltasis sezonas tam kur kas palankesnis metas. Tiek universalias, tiek vasarines padangas įsigysite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Atidžiau susipažinkite su padangų specifikacijomis. Jei atidžiau panagrinėsite padangų parametrus, pastebėsite, kad skiriasi jų skleidžiamas triukšmo lygis, degalų sąnaudų efektyvumas, sukibimas su šlapia kelio danga ir kiti panašūs aspektai.

Be to, kai kurie gaminiai yra praturtinti ir papildomais privalumais, užtikrinančiais dar didesnį kelionių komfortą. Tad jeigu ieškote paties geriausio varianto, turėtumėte paskirti šiek tiek laiko pažinčiai su tikslesniais padangų aprašymais ─ taip būsite tikri, jog pasirinktas modelis visapusiškai pateisins Jūsų lūkesčius.

Teikite pirmenybę patikimiems gamintojams. Galbūt tai nėra nenuginčijama taisyklė, tačiau tikriausiai sutiksite, jog atpažįstami prekiniai ženklai mums iš karto asocijuojasi su kokybe ir tam tikriems gamintojams būdingomis savybėmis. Kitaip tariant, atrodo, jog kur kas geriau žinome, ką perkame.

Tačiau jei iš tiesų norite priimti teisingą sprendimą, šio kriterijaus neturėtumėte laikyti pačiu svarbiausiu: kartais ir mažiau žinomi prekiniai ženklai gali maloniai nustebinti, todėl verčiau susikoncentruoti į kitas padangų savybes. Platų jų pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/auto-prekes/padangos.

Nuspręskite, kiek lėšų joms skirsite. Padangų kainos priklauso tiek nuo gamintojo, tiek nuo jų klasės ir suteikiamų privalumų, todėl pravartu iš anksto susiplanuoti savo biudžetą. Nepamirškite įvertinti ir to, jog kokybiškesnės vasarinės padangos tarnaus kiek ilgesnį laikotarpį, todėl Jūsų investicijos netruks atsipirkti. Tačiau bet kuriuo atveju kainų intervalai yra pakankamai platūs (tuo galite įsitikinti čia: https://pigu.lt/lt/auto-prekes/padangos/vasarines-padangos), todėl nesunkiai atrasite gaminius, kurie atitiks ir Jūsų poreikius, ir galimybes.

Atsižvelgę į šiuos patarimus, pakankamai lengvai nuspręsite, kokiomis padangomis „aprengti“ savo automobilį. Tačiau atminkite, jog jų kokybė priklausys ne tik nuo gamintojo ar specifikacijų, bet ir nuo Jūsų pačių vairavimo įpročių. Jei kelyje elgiatės protingai, tiek vasarinės padangos, tiek ir pati transporto priemonė Jums tarnaus nepriekaištingai!

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *