Kaip sukurti jaukią vietą namuose, iš kurios nesinori išeiti?

Parašyta: 2021-10-27 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Sutikite, nieko nėra maloniau nei praleisti vakarą savo gerai prižiūrimoje terasoje ar balkone: kvepiantys augalai malonūs savo ryškiomis gėlėmis, patogiais sodo baldais, tvarkinga ir elegantiška aplinka, degančiomis žvakėmis ar saulės lemputėmis sukuriama tikrai stebuklinga aplinka. Terasa gali tapti geriausia namų vieta, iš kurios nenorėsite išeiti.

Terasos įrengimas jūsų kieme gali sukurti puikią poilsio ir pramogų zoną jums, jūsų vaikams ar svečiams. Kaip ir planuojant kiekvieną naują eksterjero elementą ar statinį kieme, verta įvertinti, ar lauko terasos montavimas yra tas darbas, kurį norėtumėte ir galėtumėte atlikti pats. Žinoma, šį darbą galima atlikti ir patiems! Tačiau, patikėjus darbus specialistams, terasa bus įrengta greičiau, išvengsite galimų klaidų ir nesugaišite laiko jų taisymui. Be to, jums nereikės rūpintis terasai tinkamų medžiagų, įrankių pirkimu ar nuoma. Taip pat nereikės ieškoti, kur dėti statybinių medžiagų likučius.

Kaip papuošti savo terasą ir suteikti terasai jaukumo jausmą?

Terasos montavimas pradedamas tada, kai jau yra tiksliai nuspręsta kur, kokio dydžio ir formos, iš kokių medžiagų bus gaminama terasa. Tik žinant tikslius terasos matmenis, galima numatyti vietas pamatams, nes tai lemia ne tik dydis, bet ir forma. Gali reikėti daugiau atramos taškų, jei jūsų terasa bus ne standartinės kvadrato ar stačiakampio formos, o, pavyzdžiui, vienas jos šonas bus ovalus. Numačius terasos ribas ir pasižymėjus vietas pamatams, metas įrengti pačius pamatus. Turint terasą yra laikas ją papuošti. Dalinamės praktiniais patarimais, pasisemkite idėjų! Nepersistenkite. Mažiau yra daugiau, todėl stenkitės, kad lauko erdvėje nebūtų per daug detalių.

Skirtingi nykštukai, įvairaus dydžio, dizaino ir spalvų žvakidės bei neprilygstamos spalvos gali sukurti netvarkingą įspūdį, ypač kai nėra daug vietos. Jeigu jūsų lauko erdvė yra balkone, tuo labiau neapsikraukite daiktais. Nedideli baldai, kelios ryškios vazonuose pasodintos gėlės arba įmantresni spygliuočiai gali sukurti išties puikų vaizdą.Nepamirškite šalia turėti pledų, kuriais smagu apsigaubti, kai oras pradeda šalti. Jie, beje, taip pat atlieka lauko interjero vaidmenį, todėl rinkdamiesi atsižvelkite į spalvas, dydį, formą, audinio kokybę.

Augalai yra dar vienas svarbus elementas, galintis pakelti jūsų terasą į kitą lygį ir komfortą

Būkite atsargūs juos rinkdamiesi ir pagalvokite, kas jums labiausiai patinka ar kuo turite laiko pasirūpinti, ypač tuos, kuriuos reikia kasdien laistyti. Apšvietimas ir žvakidės. Pasirūpinkite saugumu – didelės, žibinto tipo žvakidės atrodo tikrai dailiai, be to, jose telpa nemažai žvakių, galinčių puikiai apšviesti terasą. O įvairūs saulės energija maitinami šviestuvai išgelbės tada, jeigu terasoje nėra galimybės įsivesti elektros: galite rinktis iš pačių įvairiausių, tarkime, šviečiančias girliandas.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *