Kaip šventiniu laikotarpiu nudžiuginti darbuotojus?

Parašyta: 2019-09-04 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

PR

Kalėdos atneša ir gražių akimirkų, ir mažumėlę rūpesčio. Vieni rūpinasi, kaip suteikti džiaugsmo artimiems žmonėms, kiti ieško būdų, kaip parodyti dėmesį bosui, o dar kiti galvoja, kaip suteikti motyvacijos ir atsidėkoti to nusipelniusiems darbuotojams. Be abejonės, kiekvienos verslo įmonės įsitikinimai bei tradicijos šventiniu laikotarpiu skiriasi, tačiau visi vadovai kelia tą patį klausimą – kaip pradžiuginti darbuotojus? Galbūt sukurti šventinę ir malonią atmosferą nėra taip sudėtinga, kaip dažnai gali pasirodyti?

Visuomet maloniai nuteikiančios asmeninės dovanos

Renkant dovanas labai svarbu apgalvoti, kokie sprendimai būtų patys geriausi. Be abejo, pirmiausiai reikia atsižvelgti į galimybes ir biudžetą, kurį galite skirti kiekvienam darbuotojui. Nereikalingos dovanos dažniausiai lieka ilgam gulėti kur nors lentynoje ar stalčiuje. Tad, norint pasirinkti teisingai, derėtų tam skirti pakankamai laiko. Atmestinai ruošiamos dovanos nesuteiks džiaugsmo nei tam, kuris dovanoja, nei dovanų adresatams. Kalėdinės dovanos darbuotojams gali džiuginti ir suteikti gerų emocijų. Originalūs ir praktiški sprendimai bus prasmingesni, todėl galite rinktis valgomus skanėstus ar jų rinkinius, kurie tikrai liks įvertinti. Kiti pasiteisinantys sprendimai, jeigu tik turite galimybę: dovanų čekiai, bilietai į spektaklius ar kino filmus. 

Kalėdinis renginys – galimybė visiems drauge praleisti laiką 

Vis daugiau įmonių žiemos švenčių proga pasirūpina darbuotojų emocijomis ir už darbui skirtą laiką metų pabaigoje atsidėkoja smagiu renginiu ar jaukia vakariene. Viskas priklauso nuo finansinių galimybių. Išties, tai puikus būdas palaikyti gerus darbuotojų tarpusavio santykius. Darbuotojų įsitraukimas į net mažiausią šventę ir bendrą veiklą ne darbo vietoje labai suartina komandą.  Be to, į šventės organizavimą galima įtraukti ir pačius komandos narius. Pabuvimas kartu kitoje aplinkoje neabejotinai išeis į naudą!

Kitokia tradicija – daryti gerus darbus

Paklydę kalėdiniame šurmulyje, neužmirškite kitų gražių idėjų galimybių. Verta turėti omenyje, kad žmones džiugina bei gerą nuotaiką kuria ir geri darbai, kuriuos jie gali padaryti. Galbūt Kalėdos yra būtent tas metas, kai galima net ir nedidelėmis pastangomis sukurti labai daug. Kiekvienais metais vietoj įprastų pasirinkimų galima atrasti naujovių. Pasiūlykite darbuotojams nuveikti kažką gero dėl kitų. Puikiu pavyzdžiu galėtų būti labdaros organizacijos parėmimas. Tarkime, skirkite tam tikrą pinigų sumą ir paremkite pasirinktą gyvūnų prieglaudą arba nuvežkite jiems visuomet laukiamų produktų keturkojams. Apdovanokite save gražiais darbais ir tuo pačiu padarykite gera tiems, kuriems to labiausiai reikia. Pasirinkimų daug, tereikia surasti jums priimtiniausius. Svarbu prisiminti, kad Kalėdos – stebuklų metas, o juos kuriame tik mes patys! 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *