Kalėdinė nuotaika su Labdaros akcija „Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas“

Parašyta: 2019-12-13 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Jau įsibėgėjo labdaros akcija vaikams, į jų namus keliauja viengulės, dviaukštės ar foteliai-lovos. Vaikų miegas yra svarbus kokybiškam jų vystymuisi, tad vaikai turi miegoti patogiai. Dėl nedidelio būsto ploto, lėšų stygiaus, nemažai jų miega kartu su broliais, seserimis ar ant sulūžusių lovų. Jei šeima gausi, lovų trūksta, tad mažame būste reikalingos dviaukštės lovos. UAB Trakų baldai kasmet akcijai taiko nuolaidas ir lovas tiekia išskirtinai žemomis kainomis, kad kuo daugiau vaikų jų gautų. Šie baldai buvo perkami už paramą suteikusių UAB Nemuno banga, Ramūno Bružo, Manto Mendelevičiaus lėšas. Bendra jų paaukota paramos suma 1 060,00 Eur.

Šią savaitę į Rūdiškių seniūnijoje gyvenančio Deivydo namus taip pat keliaus speciali lova, kuri turi aukščio reguliavimo funkciją, kad neįgalus vaikas galėtų pats iš jos išlipti ar įlipti. Daug lėšų tenka skirti neįgalios mamos ir jos sūnaus gydymui, tad galimybių įsigyti funkcinės lovos šeima neturėjo.

Kviečiame aukoti ir/ar dovanoti

Devyniems vaikams taip pat labai reikalingi rašomieji stalai ir kėdės prie jų. Kasdieną lankant mokyklą, pamokas ruošti tenka ir ant lovos, palangės ar kitoje neįprastoje vietoje. Kolkas, baldų, kurie vaikams reikalingi kasdieną, niekas nepadovanojo, tačiau, labai tikimės, kad atsiras atjaučiančių, prisidėjusių lėšomis ar daiktais ir šiems vaikams dovanos bus įteiktos.
VDU Edukologijos institutas, VšĮ „Knygos broliai“ ir Kauno Prano Daunio ugdymo centras parengė e. mokymosi priemones, grįstas globalaus skaitymo principais ir skirtas planšetėms. Naujosios e. mokymosi priemonės yra skirtos autizmo spektro sutrikimų (ASS) turinčių vaikų mokymui. Šiemet akcijoje dalyvauja du tokie vaikai, kuriems reikalingi planšetiniai kompiuteriai, kainuojantys po 370 Eur. Šios e. mokymosi priemonės padėtų motyvuoti ASS vaikus mokytis ir paverstų mokymąsi lengvu, įdomiu ir maloniu užsiėmimu.
Penkiose šeimose, kuriose ypač bloga finansinė padėtis 9-ioms (3, 1, 1, 2, 2) atžaloms reikalingos mokymosi priemonės (penalas, rašaliniai parkeriai, kapsulės, spalvotas popierius, sąsiuviniai langeliais ir linijomis, spalvoti pieštukai, piešimo sąsiuviniai, plastelinas, modelinas, klijai, žirklės, liniuotės, kreidelės, guašas, vandeniniai dažai, stalo žaidimai ir kt.)

 


Pateikiamas ir kitas  paramos poreikis pagal seniūnijas

Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, akcijos globėja, kviečia prisidėti parama pinigais į Trakų rajono savivaldybės administracijos sąskaitą LT324010042700064549 banke (įstaigos kodas 181626536, Vytauto g. 33 , Trakai, pavedimo paskirtis – Kalėdinė akcija vaikams), arba aukoti daiktus. Dėl paramos daiktais prašome kreiptis tel. 8 698 27 197 ar el. p. trakukrastas@gmail.com.

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *