Kalėdinis krepšinio turnyras Aukštadvario žemės ūkio mokykloje

Parašyta: 2013-12-27 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos |
100_0301

Pirmos vietos nugalėtojai. Ritos Kulakovskajos nuotr.

Gruodžio 18 d. Aukštadvario žemės ūkio mokykloje įvyko jau tradiciniu tapęs kalėdinis 3×3 krepšinio turnyras. Šiemet jame dalyvavo 8 komandos: šeimininkai – Aukštadvario žemės ūkio mokykla – subūrė keturias komandas, Aukštadvario vidurinė mokykla – dvi komandas ir Onuškio Donato Malinausko bei Paluknio „Medeinos“ vidurinių mokyklų komandos.

Varžybų dalyvius pasveikino Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktorius Jonas Kazlauskas, kuris pasidžiaugė, kad turnyras tapo tradiciniu, palinkėjo visoms komandos sportinės sėkmės ir pasveikino su artėjančiomis šventėmis. Taip pat sveikinimo žodžius pasakė Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevčienė.

Aukštadvario ŽŪM kūno kultūros vyr. mokytoja Rita Kulakovskaja bei jai talkinantys mokytojai Gediminas Pociūnas ir Dainius Kazlauskas supažindino žaidėjus su varžybų nuostatais ir aikštelėje užvirė įnirtinga kova. Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius, kur visos susigrūmė tarpusavyje. Kadangi į finalinį ketvertą pateko tik 2 geriausios kiekvieno pogrupio komandos, žaidėjai negailėjo jėgų kovojant dėl kiekvieno taško.

Visgi išryškėjus žaidybiniam pranašumui, į finalą pateko Aukštadvario žemės ūkio mokyklos 1VP grupės, Onuškio, Paluknio ir Aukštadvario vidurinių mokyklų krepšininkai.

Prieš finalines rungtynes įvyko baudų ir tritaškių metimų konkursai, kuriuose, pademonstravęs pavydėtiną taiklumą, triumfavo Aukštadvario vidurinės mokyklos dešimtokas Tomas Naliuko, kurios buvo apdovanotas asmeniniais prizais. Neįprastame metimų iš aikštės vidurio konkurse pirmas buvo Aukštadvario žemės ūkio mokyklos trečiakursis Vaidas Bertlingas.

Finalinėje ketverto kovoje po įnirtingų mūšių paaiškėjo, kad dėl 3 vietos susikaus Palukniečiai ir Aukštadvario vidurinė mokyklos krepšininkai, o kam atiteks 1-oji vieta, spręsis Aukštadvario žemės ūkio mokyklos 1VP grupės ir Onuškio D. Malinausko vidurinės mokyklos komandų susitikime. Kovos dėl prizinių vietų buvo iš ties įspūdingos. Aukštadvario ir Paluknio komandos mačą baigė lygiosiomis 10:10, ir tik nuostatų dėka pergalę šventė Paluknio „Medeinos“ vidurinės mokyklos komanda.

Varžybose dėl I-osios vietos beveik visą laiką Aukštadvario žemės ūkio ir Onuškio vidurinės mokyklos krepšininkai žaidė taškas į tašką ir tik likus 2-iems minutėms, Aukštadvariečiai – D. Kazlauskas, A. Tumas, T. Černiauskas ir A. Kulakovskis – įgijo kelių taškų persvarą ir iškovojo I- -ąją vietą.

Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliai ir diplomais. Varžybų organizatoriai sveikina visus su artėjančiomis šventėmis ir linki kuo didžiausios sėkmės moksle ir sporte.

 

Dainius KAZLAUSKAS,

Aukštadvario žemės ūkio mokyklos lietuvių kalbos mokytojas

 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *