Kandidatas į LR Seimą Jonas Liesys

Parašyta: 2016-10-21 | Kategorija: Naujienos, Seimas, Trakai |

     Balsuokite  už  JONĄ  LIESĮ!

Jonas Liesys ir merė Edita Rudelienė reatoje "Gintariniai irklai" su sportininkais
Jonas Liesys ir merė Edita Rudelienė reatoje „Gintariniai irklai“ su sportininkais

Sekmadienį Lietuvos žmonės spręs, ar Lietuvoje prasidės teigiami pokyčiai. Seimo rinkimų svarba yra labai didelė, nes nuo naujos Vyriausybės darbo priklausys, kaip greitai augs žmonių atlyginimai ir pensijos, ar bus mažinami mokesčiai, ar Trakų rajone ir visoje Lietuvoje bus kuriama daugiau naujų darbo vietų.

Praėjusiais metais Jūs mane išrinkote Trakų rajono mere. Mano tikslas –  pateisinti Jūsų lūkesčius, tad siekiu, kad mūsų kraštas gražėtų, o čia gyvenantys žmonės būtų laimingesni. Todėl labai svarbu, koks žmogus atstovaus mūsų krašto žmonėms  Seime. Daugiau palaikymo, supratimo bei bendradarbiavimo sprendžiant mums visiems aktualias problemas viliuosi sulaukti iš bendraminčio kolegos, su kuriuo pastaruoju metu ir dirbu. Tai yra mano kolega Jonas Liesys. Jis taptų nenutrūkstama jungtimi tarp mūsų žmonių, savivaldybės ir Seimo.

Jonas bus nuoširdus, diplomatiškas ir darys realius darbus, kurių Seime labai trūksta. Tad nelikite abejingi, ateikite ir balsuokite už permainas, už Joną Liesį.

Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė

 

 

3-Jonas-liesysMielieji,

Spalio 23-ąją vyks antrasis Seimo rinkimų turas. Kiekvienas Jūsų balsas siekiant permainų bus lemiamas. Ateikite ir balsuokite. Pasižadu darbais įrodyti, kad Jūsų pasirinkimas yra teisingas.

 

 

 

Pagarbiai                                                      

Jonas Liesys

 

 

 

 

 

 

IMG_7096 crop crop2BALSUOKITE UŽ JONĄ LIESĮ!

Pamenu Joną iš tų laikų, kai jis buvo Seimo narys – visada ramus, santūrus, mandagus, neprarandantis pusiausvyros net ir karštų diskusijų metu. Žmogus, su kuriuo norisi ne ginčytis ar pyktis, bet taikytis ir tartis, žmogus keliantis pasitikėjimą, žmogus, atsakantis už savo žodžius.

Egidijus VAREIKIS, nenuobodus politikas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kopija-iš-Lsdp-logoĮvertinus susiklosčiusią situaciją (po LSDP Trakų rajono tarybos narių susitikimo su kandidatais) Lietuvos Respublikos 2016 m. rinkimų į LR Seimą vienmandatinės Trakų–Vievio apygardos Nr. 58 antrame ture LSDP Trakų rajono skyriaus taryba priėmė sprendimą

rekomenduoti socialdemokratų rėmėjams bei prijaučiantiems savo balsus atiduoti šiuo metu potencialiai galinčiam labiausiai pasitarnauti Trakams, Trakų kraštui ir trakiečiams už Joną Liesį. Tikimės, kad jo patirtis savivaldybėje ir Seime leis nuveikti daugiau konkrečių darbų .

Kęstutis VILKAUSKAS,

LSDP Trakų skyriaus pirmininkas

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LR liberalų sąjūdžio Trakų-Vievio apygardoje Nr. 58 kandidato Jono Liesio rinkimų sąskaitos. Užs. Nr.1031

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *