Kandidatas į LR Seimą Vidas Mikalauskas

Parašyta: 2016-10-21 | Kategorija: Aukštadvaris, Naujienos, Rūdiškės, Seimas, Senieji Trakai, Tiltai |

IMG_2169Mieli Trakų krašto žmonės!

Dėkoju Dievui ir likimui, kad du dešimtmečius būdamas politikoje dirbu su mielais ir savo kraštą mylinčiais žmonėmis. Ačiū Jums!
Šį sekmadienį Jūsų apsisprendimas ir atiduoti balsai lems kas atstovaus Jums Seime.
Jūsų daugumos sprendimas bus galutinis.
Pasirinkimas yra: patirtis, kompetencija, sąžiningumas, gebėjimas pastebėti, išgirsti arba tik siaura specializacija ir begalinis noras būti įvairių lygių valdžioje.
Ar Varėnos ir Trakų krašto žmonės pasirinks absoliutų liberalų valdymą?
Dauguma rajono partijų skyrių „išreiškė“ palaikymą mano varžovui J. Baubliui.
Noriu pareikšti, kad man nėra labai svarbus partijų palaikymas. Ne partijos balsuoja ir renka atstovus Seime, o žmonės. Tai Jūsų apsisprendimas ir pasirinkimas, kurį privalu gerbti. Man, o kartu ir mums, reikia Jūsų – sąžiningų, dorų ir blaiviai mąstančių Trakų krašto žmonių palaikymo, tai svarbiausia!
Apsispręsti turite ne bauginimų veikiami, o savo valia. Nepasiduokite!
Mielieji, niekada nedalinau nepamatuotų pažadų, visada jaučiau ir jaučiu atsakomybę už savo veiksmus bei žodžius. Neturiu nei saldaus medaus, nei kvapnios, su partine simbolika, arbatos – tik patirtį, atsakomybę už save,  šeimą, savo kraštą, čia gyvenančius žmones. Ar esu vertas Jūsų pasitikėjimo – sužinosime spalio 23 d.
Linkiu Jums teisingo pasirinkimo. Mano rinkiminis šūkis – „Dirbkime kartu ir sąžiningai“. Ar dirbsime kartu?

Pagarbiai,
Vidas MIKALAUSKAS,
kandidatas Seimo rinkimuose vienmandatėje
Varėnos–Trakų rinkimų apygardoje Nr.70

Ramūnas Karbauskis nenori koalicijos nei su Liberalų sąjūdžiu, nei su Lenkų rinkimų akcija

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis trečiadienį 15min.lt debatuose teigė, jog jo vadovaujama partija neis į koaliciją su Liberalų sąjūdžiu, kurį pirmuoju partneriu mato konservatoriai. Koalicijoje „valstiečiai-žalieji“ nemato ir Lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos.

R. Karbauskis sakė, kad kol kas valstiečiai tebesitiki formuoti plačią koaliciją su konservatoriais ir socialdemokratais, nors „vaivorykštės“ koalicijos galimybę jau paneigė ir vieni, ir kiti. Taip pat realia R. Karbauskis vadina ir dviejų partijų koaliciją. „Šitoje situacijoje galbūt tie skaičiai gali susiklostyti taip, kad gali užteks dviejų partnerių, gali susiklostyti taip, kad bus didžioji koalicija. Tik be liberalų, nes mes nesutiksime su tuo jokiais būdais“, – 15min.lt debatuose trečiadienį sakė R. Karbauskis.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/ramunas-karbauskis-nenori-koalicijos-nei-su-liberalu-sajudziu-nei-su-lenku-rinkimu-akcija-56-699489.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Vido Mikalausko rinkiminės sąskaitos. Užs. Nr. 1035


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *