Karališkasis teatras kviečia į spektaklį

Parašyta: 2016-03-16 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Renginiai, Trakai |

PB029646Didelio publikos dėmesio sulaukęs Trakų Karališkojo teatro spektaklis „Pirosmani“ vėl laukia žiūrovų. Tarptautinės teatro dienos proga spektaklis Trakų kultūros rūmuose bus rodomas kovo 31 d. 18.30 val.

Teatro diena pasaulyje minima kovo 27 dieną, tačiau spektaklis bus rodomas ne 27 dieną dėl to, kad šiemet tądien išpuola Velykų šventė.

Spektaklį „Pirosmani“ režisavo Trakuose gyvenantis gruzinas režisierius Levanas Sepašvili, spektaklyje pasakojama apie tragišką legendinio gruzinų dailininko Niko Pirosmanašvilio likimą.

„Dar vienas spektaklio gruziniškas niuansas gali būti tai, jog su „Pirosmaniu“ Trakų Karališkasis teatras planuoja jau šią vasarą vykti gastrolių į Gruziją, – sakė Trakų Karališkojo teatro vadovas Robertas Čuta. – Planuojama spektaklį parodyti Gruzijos miestuose Telavyje ir Mcchetoje“.

„Teatro gastrolės, savaitės kelionė į Gruziją, kai ten turi vykti apie 30 spektaklyje užimtų žmonių, yra nepigus malonumas, – sakė Trakų kultūros rūmų direktorius Edvard Keizik. – Todėl džiaugiamės, kad dalį gastrolių išlaidų prisiėmė apmokėti rajono savivaldybės administracija. Taip pat tikimės, kad įgyvendinant teatro gastrolių planus prisidės ir žiūrovai – pirkdami bilietus“.

Bilietas į spektaklį „Pirosmani“ Trakų kultūros rūmuose kainuos 4 eurus.

Trakų kultūros rūmų informacija

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *