Kas skatina pasiryžti išvaizdos pokyčiams?

Parašyta: 2021-12-29 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Daugelis žmonių turi tam tikrų išvaizdos kompleksų, kurie trukdo jiems užtikrinti pasitikėjimą savimi. Deja, kai kurie iš jų paprasčiausiai neatranda tinkamo būdo ar laiko, kada tai galėtų pakeisti. Šiame straipsnyje pažvelgsime į tai, kas skatina pasiryžti išvaizdos pokyčiams ir pasiūlysime puikų sprendimą, kuris pakeis jūsų gyvenimą neatpažįstamai.

Ryžtas išvaizdos pokyčiams

Šiais laikais pasaulyje vyrauja idealios išvaizdos prototipai. Jie sumenkina daugelio žmonių pasitikėjimą savimi, nes šie neatrodo taip, kaip modelis ant žurnalo viršelio ar televizoriaus ekranuose. Pasakojamos įvairiausios bėdos – per ilga nosis, siauros lūpos, užkritę akių vokai, putlūs žandai ir kita. Tačiau dažniausiai pasitaikanti žmonių išvaizdos problema – stambus, neproporcingas kūnas. Noras turėti dailias kūno linijas pasireiškia tuomet, kai dėl viršsvorio netelpama į norimus drabužius, aplinkiniai sukelia patyčias arba sumažėja fizinis pajėgumas.

Efektyvus sprendimas

Atkreipiant dėmesį į žmonių norą turėti dailias kūno linijas, tokiu atveju rekomenduojama atlikti riebalų nusiurbimą. Tai tarsi kūno skulptūravimas, kurio metu suformuojamas patrauklus kūno kontūras. Visgi patariama taisyti tik tas vietas, kuriose poodinis riebalų perteklius deformuoja kūno linijas, o jų nepavyksta koreguoti fiziniu aktyvumu ar tam tikromis dietomis.

Dažniausiai išsiurbiamų riebalų kiekis pasirodo mažesnis nei buvo tikėtasi, tačiau to užtenka akivaizdžiai pataisyti figūrą. Tokiu būdu gali būti dailinama pasmakrė, pilvas, sėdmenys, juosmuo, nugara, rankos ir šlaunys. Prieš operaciją siūloma patiems pasirūpinti odos elastingumu ir standumu, kadangi šie veiksniai turi įtakos galutiniam rezultatui. Daugiau informacijos apie tai gali suteikti operuojantis plastikos chirurgas. Taigi drąsiai su juo konsultuokitės.

Aktualiausia informacija

Riebalų nusiurbimo operacija trunka nuo vienos iki dviejų valandų. Jos metu taikoma vietinė arba bendroji nejautra, priklausomai, nuo kurios kūno vietos riebalai nusiurbiami. Po operacijos plastikos chirurgijos centre pacientas laikomas vieną dieną. Siūlai ištraukiami maždaug penkių ar septynių dienų, priklausomai nuo to, kaip gyja žaizda. Daugelis pacientų į darbą gali grįžti jau po savaitės.

Riebalų operacijos pobūdis ir mastas gali skirtis priklausomai nuo individualaus atvejo. Jos metu gali būti koreguojama šlaunų išorė, vidus ir zona ties keliais. Tokia procedūra taip pat leidžia patobulinti pilvo ir juosmens sritį. Riebalai gali būti nusiurbiami ir nuo pasmakrės ar žastų.

Taigi jei norite išspręsti savo išvaizdos problemas ir pakeisti kūną per itin trumpą laiką, riebalų nusiurbimas gali būti vienas geriausių pasirinkimų. Na, o jei norite apie šią procedūra sužinoti daugiau, tai galite padaryti čia https://www.svplastic.com/paslaugos/plastine-ir-estetine-chirurgija/kuno-konturo-operacijos/riebalu-siurbimas. Pasirinkite patikimus plastinės chirurgijos specialistus ir džiaukitės akivaizdžiais rezultatais.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *