Kas yra fiskaras ir kada jis būna reikalingas?

Parašyta: 2022-07-25 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Kai prireikia ką nors pakrauti ir iškrauti ankštoje erdvėje, tada neabejotinai praverčia fiskaro paslaugos. Fiskaru vadinamas sunkvežimis su manipuliaciniu kranu. Ši transporto priemonė yra aprūpinta kėlimo strėle ir fiksavimo sistema.

Dėl šių praktinių savybių fiskaras yra labai dažnai naudojamas ūkinėje veikloje tiek privačiame, tiek gamybiniame sektoriuje.

Kur dažniausiai būna naudojamos fiskaro paslaugos?

Fiskaras naudojamas tada kai reikia atlikti įvairius krovos ir pervežimo darbus. Jis gali kilnoti palaidus ar įvairiose pakuotėse sudėtus krovinius. Jis garantuoja pervežamų ir perkraunamų krovinių saugumą, nes su fiskaru dirbantys žmonės yra apmokyti be jokių nesklandumų atlikti reikiamus darbus. Šis krovimo įrenginys padeda ir sutaupyti, nes jo paslaugų kaina nėra gąsdinanti. Fiskaras pasitarnauja ne tik pervežant krovinius, bet ir atliekant statybos montavimo darbus, kai reikia pakelti sunkius krovinius. Jisai reikalingas montuojant angarus, klojant stogus, kai reikia kelti konteinerius, šulinių rentinius ir atliekant panašius darbus.

Pagal kokias fizines savybes yra skirstomi fiskarai?

Fiskarai yra skirstomi pagal esamą jų apkrovos pajėgumo lygį, arba tiksliau sakant, pagal keliamosios jų galios ir strėlės ilgio parametrus. Apkrovos pajėgumas yra vertinamas tonomis metrui. Pagal šią savybę fiskarai yra skirstomi į tris kategorijas – lengvuosius, iki dešimties tonų metrui, vidutinio pajėgumo – iki dvidešimt dviejų tonų metrui, ir sunkiuosius, kurių pajėgumas siekia virš dvidešimt dviejų tonų metrui.

Kokiu atveju tikrai verta užsisakyti fiskaro paslaugas?

Akivaizdu, jog plikomis rankomis neįmanoma pakelti sunkių ir nepatogių kelti krovinių. Todėl tikrai praktiškas sprendimas yra pasitelkti į pagalbą fiskarą, kai jums vienu metu reikia ir krano, ir sunkvežimio. Be to, fiskaro galimybės yra pačios patikimiausios tada, kai reikia atlikti krovos ir pervežimo darbus ten, kur visiškai neįmanoma pastatyti įprastinio krano. Su juo įmanoma įvažiuoti į bet kokią teritoriją net jose esant labai mažai laisvos erdvės. Ypač gerai jis pasitarnauja tankiai užstatytų didmiesčių sąlygomis, kur beveik nepalikta vietos laisvam judėjimui tarp pastatų ir neįmanoma į statybinius objektus pristatyti didesnį kiekį statyboms reikalingos įrangos.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *