Kavos gėrimas – mada ar noras sau padėti?

Parašyta: 2019-02-25 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

PR

Šiais lakais apie kavos gėrimą, kaip ir visus kitus maisto produktus, diskutuojama labai daug. Kol vieni teigia, kad tai paprasčiausia mada, tuo tarpu kiti argumentuoja, kad kavos gėrimas yra tam tikras ritualas, kuris padeda atsipalaiduoti bei pamiršti visus rūpesčius. Ypač tokiu atveju, kai drąsiai žengiate gatve, o kavą geriate ne namuose arba kavinėje.

Jeigu norite gerti kavą mieste – tokiu atveju Jums yra reikalingi vienkartiniai puodeliai kavai. Jie siūlomi kartu su kava kavinėse arba galite atsinešti savo tokiu atveju, jeigu norite, kad kava arba arbata būtų įpilama į Jums patinkančio dizaino puodelį.

Kavos gėrimas einant labai dažnai siejamas su mada todėl, kad tai dažniausiai daro jaunimas. Kai kurie teigia,  kad tai amerikietiškų filmų kopijavimas, kuomet sukuriamas įspūdis, kad žmonės neturi laiko gerti kavos specializuotose vietose, tad bandydami sutaupyti laiko tai daro eidami. Tam tikra prasme tai yra tiesa, tačiau taip pat reikia sutikti, kad šiais laikais net ir jaunas žmogus yra apkrautas labai įvairiomis pareigomis, tad tas kavos gėrimo procesas einant tampa vienintele galimybe paskanauti. Tiesa, reikia įvertinti, kiek kofeino išgeria vaikas, juolab, jeigu kavos daug – rinktis sveikesnes alternatyvas.

Tuo tarpu kalbant apie suaugusius asmenis – vienkartiniai puodeliai labai mėgstami, kadangi baigus gerti gėrimą puodukas gali būti paprasčiausiai išmetamas. Tokiu atveju jo nereikia nešiotis su savimi, o ir taip sunku rasti laisvą vietą rankose, kai jos tiek daug užima rankinė, kompiuterio tašė bei pirkiniai. Jeigu pergyvenate, kad taip labai teršiama gamta – tokiu atveju siūlome detaliau pasidomėti ekologijos statistika. Šiuo metu pati didžiausia ekologijos rykštė yra plastikas, tad popieriniai pudeliai santykinai vis dar įvardijami kaip puikus pasirinkimas, kuris tuo pačiu draugiškas aplinkai ir jums pačiai.

Jeigu norite gerti naminę kavą – tokiu atveju verta įsigyti didesnį kiekį puodelių, kurie gali būti laikomi namuose, tad kiekvieną kartą kai užsinorėsite kur kas sveikesnės kavos – rinkitės namuose gamintą gėrimą. Kodėl ji sveikesnė? Nes į namuose gaminamą kavą pilamas tikras pienas, taip pat, dedama kokybiška kava, kurią pats pasirinksite, galiausiai, paprasčiau normuosite cukrų.

 

Pakuotės maisto produktams

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *