Kėdė: kuri labiausiai tiks darbo kambariui?

Parašyta: 2021-02-10 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Prasidėję įvairūs apribojimai tapo viena pagrindinių priežasčių, kodėl dar daugiau  žmonių pradėjo dirbti tiesiog savo namuose. Belieka tik pridurti, kad būtent tai yra puiki proga ir labai atidžiu žvilgsniu įvertinti savo darbo aplinką ir, jei tik reikia, apversti ją dar patogesne. Nereikia ir sakyti – kėdė neabejotinai yra vienas svarbiausių elementų, ypač jei sėdimas darbas trunka ilgiau nei tradicines 8 valandas. Taigi, jei nusprendėte įsigyti naują kėdę darbo kambariui, pats metas atkreipti dėmesį į tam tikrus kriterijus.

Reguliuojamas  aukštis

Visas darbo kambariui skirtas kėdes galėtume skirstyti pagal itin įvairius kriterijus. Ir neabejotinai vienas jų yra reguliuojamas kėdės aukštis. Taigi, jei vis dar svarstote, kokia kėdė – reguliuojamo aukščio ar ne, labiausiai tiks jūsų darbo kambariui, galite būti tikri – pirmenybę tikrai derėtų teikti reguliuojamo aukščio kėdei ir tam yra net dvi priežastys. Visų pirma, jei nutiks taip, kad jums savo darbą vietą bent kelioms valandoms teks užleisti kitam asmeniui, galėsite parinkti tinkamiausią aukštį. Kitas dalykas – turėdami reguliuojamo aukščio kėdę, būsite tikri, kad jei ateityje nuspręsite pakeisti darbo stalą ir įsigyti aukštesnį ar žemesnį nei turite dabar, kėdė tikrai derės prie naujoj baldo ir užtikrins itin ergonomiškas darbo sąlygas.

Natūralios odos kėdė tarnaus ypač ilgai

Jei artimiausią penkmetį neplanuojate atnaujinti savo darbo kambario ir norite, kad išsirinkta kėdė tarnautų kuo ilgiau, pirmenybę turėtumėte teikti natūralios  odos baldui., kadangi būtent ši žaliava yra ypač atspari įvairiam aplinkos poveikiui. Tiesa, nereikia pamiršti, kad ir natūralios odos kėdė reikalauja ypatingo dėmesio, pavyzdžiui, ją būtina ne tik valyti kruopščiai parinktomis priemonėmis, bet ir naudoti odiniams baldams skirtus kremus ar purškiklius, kurie pamaitina odą bei užpildo mikro įtrūkimus.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad ir kokius kriterijus bekeltumėte naujajam baldui, sau tinkantį variantą tikrai surasite, jei tik užsuksite į https://www.deinavosbaldai.lt/visi-baldai/kedes.

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *