Kęstučio Vilkausko padėka rinkėjams

Parašyta: 2020-10-30 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Yra tik du būdai gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna.  Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas.                                                                                       (Albertas Einšteinas)

Mieli Trakų ir Vievio krašto žmonės! Dėkoju visiems, atėjusiems į rinkimus ir savo balsą atidavusius už mane!

AČIŪ!

Ačiū, už Jūsų pasitikėjimą, už tikėjimą ir palaikymą.

Dėkoju visiems, kurie palaikėte mane šioje nelengvoje, bet labai reikalingoje kelionėje: kelionėje už įsitikinimus, už vertybes, už paprasto žmogaus kasdienį gyvenimą. Buvo nelengva emociškai, buvo nepaprasta fiziškai, buvo sudėtinga finansiškai, tačiau giliai širdyje aš visada žinojau, kad esu ne vienas, visuomet buvau įsitikinęs, kad net mažiausias padarytas geras darbas sugrįš dėkingumu pačią reikalingiausią akimirką.

Dėkoju bičiuliams socialdemokratams, bendražygiams, kurie padėjo ir skatino nesustoti, kas dieną judėti tik pirmyn!
Dėkoju šiuose rinkimuose dalyvavusiems kandidatams. Ne tik už aktyvią, tačiau ir korektišką rinkiminę kampaniją, bei palaikymą II rinkimų ture. Esu tikras, kad visi Jūs kaip ir aš norite mūsų krašto gerovės ir klestėjimo.
Ačiū, kritikavusiems mane: esate tas „šaltas dušas“, kuris politikui neleidžia snausti ir atsipalaiduoti. Ir ateityje lauksiu racionalios, pamatuotos ir dalykiškos kritikos.

Ačiū už viską: už pokalbius, tapdavusius naujais vidiniais apmąstymais, už palaikymą, tapdavusį vis nauju paskatinimu nenuleisti rankų, už paprastą žmogišką supratingumą!

Šiandieną žinau, jog įteikdami man pasitikėjimo mandatą, įpareigojate mane eiti pasirinktuoju keliu, veikti visų jūsų labui ir kad toje kelionėje būsime drauge! Kartu mes tikrai nuveiksime daugiau!

 

Kęstutis VILKAUSKAS

 

Užs. Nr. 691

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *