Kinai Trakuose sėmėsi socialinio darbo patirties

Parašyta: 2018-05-30 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė, Trakai |

Vakar, gegužės 29 d., Trakų rajono savivaldybėje lankėsi Kinijos Liaudies Respublikos Civilinių reikalų ministerijos delegacija, kurią lydėjo Socialinės apsaugos ir ir darbo ministerijos Socialinės aprėpties departamento Piniginės paramos skyriaus vedėja Svetlana Kulpina.

Šio vizito tikslas – susipažinti su Lietuvos socialinės paramos sistema. Su svečiais susitiko rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, administracijos direktorius Darius Kvedaravičius, Socialinės paramos skyriaus darbuotojai.

Socialinės paramos skyriaus vedėja Danutė Zalieckienė supažindino su socialinės paramos gavėjų identifikavimu, paramos gavimo kriterijais, prašymo paramai gauti vertinimo procesais, sukčiavimo prevencija. Svečiai iš Kinijos gyvai domėjosi rajono socialinių darbuotojų patirtimi, pateikė nemažai klausimų.

Kinijos delegacija savo akimis įsitikino, kaip socialinis darbas vyksta konkrečiai mūsų savivaldybėje, apsilankę Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centre bei Trakų neįgaliųjų užimtumo centre.

Vakar svečiai iš Kinijos dalyvavo susitikimuose Socialinės apsaugos ir darbo minsiterijoje bei Elektrėnų savivaldybėje.

Vizitas surengtas tarpininkaujant Lenkijos Respublikos Šeimos, darbo ir socialinės politikos ministerijai, kuri dalyvauja įgyvendinant ES–Kinijos socialinės apsaugos reformų projektą. Viena iš projektų veiklų – susipažinti su ES šalių patirtimi.

 

Trakų rajono savivaldybės informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *