Kineziterapijos paslaugos Trakų ligoninėje

Parašyta: 2022-09-09 | Kategorija: Naujienos, Sveikata, Trakai |

Kineziterapeutė Karina Lužina, VšĮ Trakų ligoninė

Kineziterapija – gydymas judesiu yra viena pagrindinių reabilitacijos priemonių, kuri padeda atnaujinti, pagerinti ir išlaikyti raumenų, kaulų, kraujagyslių, nervų ir kitų organizmo sistemų būklę.

VšĮ Trakų ligoninėje naujai į komanda prisijungusi kineziterapeutė Karina Lužina pasakoja, kad „dažnai žmonės jaučiantys nugaros, sąnarių, kaklo, pečių juostos, kitus skausmus ar turintys kitų sveikatos sutrikimų griebiasi vaistų ir skeptiškai reaguoja, kai šeimos gydytojas nukreipia, o fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas skiria gydymą judesiu. Taikant gydymą judesiu labai svarbus paciento nuoširdus įsitraukimas. Gera matyti, kai bendradarbiaujant su pacientu matai, kaip jis stiprėja, išmoksta taisyklingai judėti, savarankiškai atlikti pratimus, kuriuos taikant kasdieniniame gyvenime gerėja gyvenimo kokybė ir nuotaika, tai labai jaudina bei motyvuoja dirbti toliau.“– sako kineziterapeutė Karina.

VšĮ Trakų ligoninė pacientams su šeimos gydytojo ar kito gydytojo specialisto siuntimu teikia antro lygio ambulatorines fizinės medicinos ir reabilitacijos paslaugas ir pagal indikacijas pacientams gali pasiūlyti pirmojo etapo ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugas, kurios apima kineziterapiją, masažą, fizioterapines procedūras.

Su siuntimu pacientai registruojami fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo paslaugoms telefonu 8 (528) 55 863.

 


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *