Klubui „Trakai divers gang“ apdovanojimai prezidentūroje

Parašyta: 2016-03-03 | Kategorija: Naujienos, Pramogos, Renginiai, Savivaldybė, Trakai |
Trakiečius pasveikino Trakų rajono vadovai

Trakiečius pasveikino Trakų rajono vadovai

Vasario 25 dieną Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė prezidentūroje apdovanojo 20 įdomiausių ir išradingiausių Vasario 16-osios minėjimo iniciatyvų organizatorių, tarp kurių buvo ir nardymo klubo „Trakai Divers Gang“ nariai.

Šalies vadovė įteikė nepriklausomos Lietuvos ir jos žmonių simbolį – valstybės trispalvę. Džiugu, kad šiais metais susikūręs nardymo klubas daugiausiai gavo ir DELFI skaitytojų simpatijų. Vasario 16-osios proga klubo nariai Jevgenij Lebedev, Viačeslav Filipovič, Edvard ir Artur Ščiglo su pasididžiavimu ėmė Lietuvos trispalvę į rankas ir parodė, kad ši vėliava suteikia drąsos nušokti nuo garsiojo Trakų pilies tilto. Skaitytojų išrinktos iniciatyvos organizatoriams atiteko ir specialus prizas – Ričardo Anušausko fotoalbumas „Gražuolė Lietuva“, kurį įteikė DELFI vyriausioji redaktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.
Trakiečius pasveikino ir Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, merės pavaduotoja Marija Puč, merės patarėjos Dominyka Dubauskaitė ir Eleonora Kravčun.
Prezidentės inicijuota akcija šiemet vyko jau ketvirtą kartą. Jos metu savo sugalvotą Lietuvos valstybės atkūrimo dieną šventės sumanymą užregistravo net 650 žmonių. Šioje akcijoje dalyvavo ir Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija, Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinė mokykla, Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla, Rūdiškių gimnazija, Rūdiškių vaikų lopšelis-darželis ,,Pasaka”, Trakų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus „Kūrybiškumo saviraiškos studija“, blaivios gyvensenos, sveikatos, sporto ir turizmo draugijos ,,OPTIMALIETIS“ valdyba, Akvilė Zalieckaitė, nardymo klubo „Trakai Divers Gang“ nariai, Darbo partijos Trakų rajono skyrius, Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Trakų skyrius.

Eleonora KRAVČUN,
Trakų rajono savivaldybės mero patarėja


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *