Kokį kompiuterį verta pirkti Liūtams, o kokį – Skorpionams?

Parašyta: 2020-10-21 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

PR

Į konkrečiai zodiako ženklui skirtas rekomendacijas mėgsta atsižvelgti daugelis jų atstovų. Ne išimtis yra ir kompiuterio pirkimas. Tad, jei ruošiatės įsigyti naują kompiuterį pats metas sužinoti, kas rekomenduojama būtent jums. 

Gimusieji po Liūto ženklu, mėgsta prabangą, kokybę, galią. Taigi, nieko keista, kad daugelis daiktų, kuriuos įsigyja šio zodiako ženklo atstovai, įskaitant ir kompiuterį, yra ne kas kita, kaip tik dar viena galimybė pademonstruoti aplinkiniams savo statusą bei galią. Tad paprastai šio zodiako ženklo atstovams tikrai nerūpi nei kompiuterių, nei jų priedų, pavyzdžiui, klaviatūros kainos. 

Gimusieji po Mergelės ženklu, elgiasi priešingai. Tai – ne tik taupūs žmonės. Tai žmonės, kuriems daiktai yra reikalingi tam, kad galėtų patenkinti savo poreikius, o ne pademonstruoti statutą bei galią. Taigi, nieko keista, šio zodiako ženklo atstovai dažniausiai perka vidutinės klasės kompiuterius, pirkinį bei jam reikalingų priedų įsigijimą planuoja iš anksto ir mėgsta apsipirkimus išpardavimų metu.

Kaip žinia, kompiuteris tikrai nėra kasdienis pirkinys. Tai – nemenka investicija ir jos pasirinkimą bei įsigijimą, reikėtų atsakingai apsvarstyti iš anksto. Tačiau, kad ir kaip ironiškai tai beskambėtų, Svarstyklės to tikrai nedaro. Jos mėgsta pakankamai impulsyviai priimti sprendimus. Tad, nieko keista, kodėl po šiuo ženklu gimę žmonės, perka kompiuterius ir labai nustemba, kai konsultantas jų paklausia, o kokiu tikslu tai yra daroma, kam bus reikalingas kompiuteris? Mokslas, darbas, o gal pramogos? Svarstyklei tenka ilgokai pasukti galvą ir sugaišti ne vieną minutę, kol randa atsakymą į šį klausimą. 

Na, o Skorpionai neretai įvardijami kaip itin pretenzingi pirkėjai. Ir iš tiesų – po šiuo ženklu gimė žmonės, labai rimtai ir atsakingai svarsto, į kokį kompiuterį verta investuoti savo pinigus, o prasidėjus išsirinkimo procesui, konsultantams užduoda dešimtis klausimų. Kita vertus, dėl šios aplinkybės džiaugiasi puikiu rezultatu – idealiai lūkesčius atitinkančiu  kompiuteriu.

Tikėti šiomis rekomendacijomis ar ne, priklauso tik nuo jūsų, tačiau nepamirškite, kad zodiako ženklai iš tiesų puikiai atspindi kiekvieno iš mūsų asmenybę. Tad rinkitės apgalvotai. 

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *