Kokia skalda kapams yra geriausia?

Parašyta: 2021-11-16 | Kategorija: Skelbimai, Trakai |

Norite, kad amžinojo poilsio vieta, kurioje ilsisi artimas žmogus, ne tik atrodytų nepriekaištingai, tačiau taip pat ir netektų jai skirti labai daug dėmesio? Tokiu atveju siūlome atsakingai pasirinkti labiausiai tinkamą kapavietės skaldą, kuri kinta ne tik savo sudėtimi, tačiau ir estetiniais niuansais.

Skalda kapams, ne veltui, dažniausiai pasirenkama pasitarus su pardavėjais. Tiksliai žinodami klientų poreikius jie pasiūlo ir geriausią alternatyvą.

Kelis aspektus, kuriuos reikia atsakingai įvertinti – aptarsime ir mes.

  • Spalva

Daugelis žmonių, kurie užsisako skaldą, jau tiksliai žino – kokia spalva atrodytų geriausiai. Ji dažniausiai derinama prie paminklo, žinoma, prie bortelių, galiausiai, prie bendro vizualo, kuris dažniausiai pirmiausia kuriamas mintyse, o paskui žingsnis po žingsnio yra realizuojamas.

Nuo dažniausiai pasirenkami juodų arba pilkų atspalvių ,tačiau galimi net ryškiai raudoni, kuriuos dažniausiai renkasi itin unikalų stilių kuriantys savininkai. Svarbiausia palaikyti vientisumą, išsaugoti harmoniją

  • Dydis

Kiekvienas akmenukas yra unikalus ir kiekvienas kinta savo dydžiu. Visgi, ieškant skaldos galite pamatyti, kad vieni yra masyvesni, kai tuo tarpu kiti – ne tokie dideli. Kuris variantas labiausiai patinka Jums?

Galima rasti labai smulkius, kurie atrodo kur kas elegantiškiau. Tuo tarpu masyvūs dažniausiai patogesni dėl paprastesnės priežiūros, kadangi pro juos kur kas sunkiau praauga žolė. Žinoma, su tinkamu pagrindu, kuris dažniausiai yra plėvelė – priaugimas bus retas, tačiau bet kuriuo atveju – skirti šiek tiek dėmesio reikės.

  • Sudėtis

Reikia daugiau dėmesio skirti ir sudėčiai. Šiuo metu dažniausiai pasirenkama skalda kapams yra iš dirbtinių akmenukų kurie kinta ne tik savo spalvomis, tačiau dažniausiai labai džiugina ir itin įvairiomis formomis.

Visgi, galima rasti ne tik dirbtinio akmens gaminius, kurie patinka daugeliui, tačiau taip pat ir medžio drožles, kurios atrodo gražiai, tačiau tarnauja kur kas trumpiau. Juk dažniausiai norisi kartą sutvarkius aplinką rečiau jai skirti dėmesio. Štai todėl danga ir yra pasirenkama.

Visada geriausia tartis su specialistais, kurie padės rasti Jums labiausiai tinkamą variantą. Nuo spalvos iki tekstūros, galiausiai, medžiagos, kurios vis labiau tobulėja ir tai džiugina kuriančius patrauklios estetikos kapus.

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *