Kokie pastoliai yra dažniausiai naudojami?

Parašyta: 2021-12-14 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai, Trakai |

Pastoliai yra neatsiejama statybų dalis, naudojama praktiškai visur – tiek statybų aikštelėje, tiek gyvenamojo namo statyboje tiek įrenginėjant įvairių pastatų ar namų vidų. Pastolių rūšių yra gana daug, tačiau keletą jų yra naudojami kone visose įvardytose vietose. 

 

Visų pirma, dažniausiai naudojami ir mėgstami – fasadiniai pastoliai. Šie yra itin paklausūs ir juos galite įsigyti praktiškai visur, kadangi šie pastoliai yra naudojami pagrinde fasado darbams – remontui, dažymui, apšiltinimui, stogo darbams ir viskam, kam reikia aukščio, jog būtų galima patogiai atlikti darbus. Pastoliai užtikrina saugumą ir stabilumą, jais itin lengva dirbti ir vaikščioti, nes stovite ant lygaus pagrindo, galite be vargo pasidėti reikiamas priemones ir jas naudoti, netenka laipioti kopėčiomis žemyn viršun, neturint pastolių. Fasadinių pastolių montavimas yra itin nesudėtingas, jie palyginus yra lengvi, netrunka ilgai surinkti konstrukciją. Mūrijimui skirti pastoliai šiek tiek skiriasi nuo fasadinių tuo, jog jie pakelia daugiau svorio, kadangi ant savo konstrukcijos puikiai išlaiko plytas, skirtas mūrijimui. Šie pastoliai dažniausiai yra naudojami ten, kur itin reikia kruopštumo ir atidumo. Taip pat jų surinkimas ir montavimas yra itin panašus į fasadinius pastolius, tad jei jau su tokiais esate susidūrę, problemų kilti neturėtų. Dar vieni itin dažnai naudojami pastoliai būtų – bokštiniai. Šie pastoliai dažniausiai yra naudojami vidaus darbams, sienų dažymui, lubų įrenginėjimui, aukštesnių patalpų renovacijai ir panašiai, tačiau taip pat juos galima naudoti ir išorėje, kur yra lygus paviršius. Taip yra dėl to, kadangi šie bokštiniai pastoliai yra su ratukais, tad juos itin lengva perstumti iš vienos vietos į kitą, ir jie vis tiek išlaiko savo stabilumą ir saugumą.

 Pastolių kaina palyginus prieinama visiems, kas dirba ties statybomis, kadangi akivaizdu, jog tai yra investicija į ateitį ir galėsite juos panaudoti ne kartą. Tiems, kam visgi kainos šiek tiek kandžiojasi ir pastoliai nėra pirmo būtinumo dalykas – galima nuoma. Pastolių nuoma yra puiki išeitis ir itin prieinamas variantas visiems. 

 

PR

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *