Komunalinių atliekų tvarkymas ir atsiskaitymas 2019 m.

Parašyta: 2019-04-29 | Kategorija: Naujienos, Savivaldybė |

Informuojame, kad avansiniai metiniai mokėjimo pranešimai už 2019 m. komunalinių atliekų išvežimą ir tvarkymą Trakų rajono gyventojams bus siunčiami š. m. balandžio mėnesį.

Mokėjimo pranešimai pirmiausia pasieks daugiabučių namų (butų) gyventojus, o vėliau ir individualių valdų savininkus.
Dėmesio! Individualių namų savininkų mokėjimo pranešimui patikslinti bus prašoma kartu su mokėjimo pranešimu esančioje formoje įrašyti savo turimo buitinio atliekų konteinerio numerį ir jį pristatyti formoje nurodytu adresu/el. paštu.
Elektros energijos skirstymo operatoriaus pažymas už negyvenamus objektus bus privaloma pristatyti iki 2020 m. sausio 31 d. Vėliau pristatytos pažymos nebus priimamos. Elektros energijos tiekėjo pažymas gyventojai galės siųsti el. paštu: komsaskaitos@trakai.lt arba pristatyti/atsiųsti į Trakų rajono savivaldybės administracijos priimamąjį (Vytauto g. 33, Trakai).
Iškilus klausimams dėl neišvežamų atliekų, grafikų, konteinerių užsakymo/pristatymo ir bendros informacijos gyventojai gali kreiptis: el. paštu: komunalinesatliekos@trakai.lt, tel. (8 528) 41225, 113 kab. (Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyrius).
Mokantiems bankiniu pavedimu mokėjimo paskirtyje bus privaloma įrašyti rinkliavos mokėtojo kodą esantį mokėjimo pranešime. Iškilus klausimams dėl apmokėjimo, sąskaitų koregavimo ir išrašymo kreiptis: el. paštu komsaskaitos@trakai.lt, tel. (8 528) 58305, 309 kab.

 

Trakų rajono savivaldybės administracijos

Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyriaus informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *