Koncertai ir piligrimystė Lenkijoje

Parašyta: 2014-05-09 | Kategorija: Kelionės, Kultūra, Naujienos |

IMG_2412

Kultūrinis bendradarbiavimas – gražus ir prasmingas draugiškų ryšių palaikymas. Būtent šiuo tikslu balandžio 30 – gegužės 4 dienomis dainų ir šokių ansamblis “Troczanie” (vad. Božena Beliak) bei Trakų bažnyčios lenkų choras (vad. Justina Orlovskytė) lankėsi Lenkijoje. Koncertu Suvalkų kultūros centre prasidėjusi kelionė tęsėsi aplankant Lichenio Dievo Motinos šventovę, Korniko pilį ir galiausiai pasiekiant galutinę ir svarbiausią stotelę – Guros miestą (lenk. Góra). Ypatingas miesto valdžios ir bendruomenės dėmesys leido pasijusti svarbiais ir labai laukiamais.
Visoje šalyje tvyrant pakiliai popiežiaus Jono Pauliaus II paskelbimo šventuoju nuotaikai,  melsdamiesi ir giedodami šv. Mišiose šiuo džiugesiu dalinomės ir mes.
Ansamblis “Troczanie” dalyvavo Lvovo bei Vilniaus krašto dainų konkurse ir už savo pasirodymą pelnė pagrindinį Guros miesto mero įsteigtą prizą.
Dėkojame Trakų rajono savivaldybei už materialinę paramą, visiems, vienu ar kitu būdu prisidėjusiems prie šios nepamirštamų įspūdžių kupinos kelionės.

Justina ORLOVSKYTĖ,
Trakų bažnyčios choro vadovė
Autorės nuotr.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *