Koncertuos orkestras iš Nyderlandų

Parašyta: 2014-10-10 | Kategorija: Kultūra, Naujienos, Trakai |

Looft den Heer_FOTOSpalio 10 d. (penktadienį) 18.00 val. Trakų kultūros rūmuose įvyks nemokamas Boornbergum fanfarinio orkestro „Looft den Heer“ (Nyderlandai) koncertas (dirigentas Jappie Dijkstra). Koncerte taip pat dalyvaus Trakų meno mokyklos fanfarinis orkestras (dirigentas Egidijus Miknius).

Orkestras „Looft den Heer“ susikūrė 1911 m. Boornbergum mieste, šiaurinėje Nyderlandų pusėje. 2011 m., minėdamas gyvavimo šimtmetį, kolektyvas surengė daug įspūdingų koncertų, kuriuose dalyvavo ne tik dabartiniai, bet ir anksčiau orkestre groję muzikantai.

Šiuo metu kolektyvą sudaro 37 įvairaus amžiaus (14-75 m.) muzikantai. Nuo 2012 m. orkestrui vadovauja gabus ir entuziastingas dirigentas Jappie Dijkstra.

Kolektyvas nuolat rengia įvairius koncertus, dalyvauja festivaliuose ir konkursuose gimtojoje šalyje. Orkestras „Looft den Heer“ džiaugiasi su Trakų meno mokykla užmegztais ryšiais, kurių dėka kolektyvas iš Nyderlandų turi galimybę atvykti į Lietuvą koncertuoti ir tokiu būdu pažinti šalį bei jos kultūrą.

Justina ORLOVSKYTĖ,

Trakų meno mokyklos direktorės pavaduotoja


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *