Koridoriaus apšvietimas: štai, ko svarbu nepamiršti

Parašyta: 2021-01-21 | Kategorija: Naujienos |

PR

Nors koridorius tikrai nėra ta namų vieta, kurioje praleistume labai daug laiko, nereikia manyti, kad jos įrengimui galite skirti nedaug dėmesio. Nieko panašaus, dėmesys įrengiant yra labai svarbus, o taip pat svarbu, kad itin atsakingai pasirinktumėte kiekvieną jam reikalingą detalę. Šviestuvai – taip pat ne išimtis.

Tad jau netrukus pasidalinsime itin svarbiais patarimais, kurių verta paisyti, jei norite užtikrinti  kokybišką, patrauklų bei ekonomišką  apšvietimą šioje namų erdvėje, o kol kas primename, kad idealiai koridoriaus apšvietimui tinkančių šviestuvų  galite rasti ir užsukę www.visisviestuvai.lt.

Koridorius – ta namų erdvė, kurioje puikai tiks LED arba halogeninės lemputės, tačiau reikėtų vengti liuminescencinių lempučių. Nors pastarosios yra leidžia sutaupyti elektros energijos bei garantuoja itin patrauklias išlaidas, taip pat nereikia pamiršti, kad būtent koridorius yra ta namų vieta, kurioje šviesa uždegama itin dažnai, tuo tarpu liuminescencinės lemputės ypač lėtai įsidega. Taigi, jei jos bus sumontuotos jūsų koridoriuje. jūsų tikrai nedžiugins tai, kad reikia šiek tiek luktelėti, kol bus užtikrintas puikus matomumas.

Dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad būtent veidrodis yra itin dažnas koridoriaus akcentas, juk būtent į jį žvilgterime dar kartą prieš išeidami iš namų, o kartais netgi sustojame ir ilgiau, kad atliktume tam tikras grožio procedūras. Taigi, belieka tik pasirūpinti, kad apšvietimas šioje zonoje būtų ypač kokybiškas. Na, o tai lengviausia bus padaryti tuo atveju, jei nepasiribosite bendru apšvietimu, skindančiu iš viršaus – verčiau greta veidrodžio sumontuokite keletą nedidelių šviestuvų.

Na, o pabaigai, žinoma, svarbu priminti dar ir tai, kad koridorius yra ta vieta, į kurią pirmiausia ir aptenka į jūsų namus atėję žmonės. Taigi, estetika taip pat negali likti paskutinėje vietoje – rinkitės itin patraukliai, puošniai atrodančius šviestuvus, kurie ne tik garantuotų reikiamą apšvietimą, bet ir taptų stilinga jūsų namų detale. Na, ir, žinoma, taip pat svarbu atminti, kad jei koridoriuje bus daugiau nei vienas šviestuvas, būtina rinktus vienodų spalvų, stilių gaminius. Koridorius paprastai nėra tokia didelė erdvė, tad svarbu palaikyti stilistinę harmoniją, priešingu atveju, vaizdas neatrodys skoningai.


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *