Kraupi avarija Lentvaryje: keturi sužaloti, 18-metė keleivė žuvo vietoje

Parašyta: 2017-12-27 | Kategorija: Lentvaris, Naujienos, Policija |

Aštuoniolikos metų mergina žuvo, dar keturi žmonės buvo sužaloti antradienio vakarą, gruodžio 26 d.,  Lentvaryje (Trakų r.) dideliu greičiu skriejusiam automobiliui „Audi“ įsirėžus į medį. Po avarijos žuvusios merginos kūną vadavo ugniagesiai. 

Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį apie 21 val. 30 min. Trakų rajone, Lentvaryje, Geležinkelio g., automobilis „Audi A6“, pirminiais duomenimis vairuojamas merginos, nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Automobiliu važiavo 5 asmenys. Automobilio keleivė (gimusi 1999 m.) žuvo, kiti keturi asmenys sužeisti, sąmonės jie nebuvo praradę.

Avariją patyręs automobilis pažymėtas klevo lapu. Pirminiais duomenimis, jį vairavo visai neseniai vairuotojo pažymėjimą gavusi mergina. REKLAMA Avarija įvyko sankryžoje su Laisvės gatve. Nuo smūgio automobilio variklis išlėkė iš automobilio ir nuskrido apie 20 metrų. Spėjama, kad avarijos priežastis – didelis greitis ir vairuotojos patirties stoka.

Žuvusioji mergina sėdėjo šalia vairuotojos. Ant galinės sėdynės vyko trys vaikinai. Nuo smūgio jie išlėkė iš automobilio ant gatvės. Prispaustą žuvusios merginos kūną vadavo ugniagesiai. Pirminiais duomenimis, jaunuoliai į Lentvarį atvažiavo iš Trakų.  Po avarijos Geležinkelio gatvės atkarpa greta įvykio vietos buvo visiškai uždaryta. Policija dėl šios tragiškos avarijos pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Šaltinis: www.lrytas.lt


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *