Kredito unijai „Saulėgrąža“ suteikta galimybė tapti banku

Parašyta: 2017-12-07 | Kategorija: Naujienos, Trakai |

Kredito unija „Saulėgrąža“gavo Lietuvos banko sutikimą vykdyti kredito unijos pertvarkymą į banką

 

Trakų rajone paslaugas teikianti nepriklausoma Vilniaus krašto kredito unija „Saulėgrąža“ gavo Lietuvos banko leidimą pradėti pertvarkymo procesą į banką.

Dar kelis metus kredito unija „Saulėgrąža“ ir toliau veiks kaip unija – jos paslaugos ir santykis su klientais nesikeis, tačiau paruošiamieji darbai (tvarkų, procedūrų, vidaus teisės aktų rengimas ir kt.) bus pradėti jau artimiausiu metu.

Specializuoto banko licenciją, kuri suteiks teisę teikti visas klasikinės bankininkystės paslaugas, kredito unija „Saulėgrąža“ planuoja gauti iki 2022 metų.

„Šį Lietuvos banko sprendimą atsakingai vertiname kaip didžiulį pasitikėjimą ir teigiamą mūsų veiklos įvertinimą. Manome, kad leidimą persitvarkyti į banką lėmė mūsų skaidri, atvira, socialiai atsakinga veikla, kredito unijoms taikomų reikalavimų vykdymas, nuoseklus augimas ir partneriškas požiūris. Apsisprendimą siekti banko statuso lėmė stiprus palaikymas iš partnerių, klientų, o svarbiausia – pajininkų“, – komentuoja kredito unijos „Saulėgrąža“ valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas Gintautas Piragius.

Daugiau informacijos: Gintautas Piragius, gintautas.piragius@sauletaunija.lt;  tel. 8687 38113, www.sauletaunija.lt

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *