Kristina Svolkinaitė Quartet: populiariosios melodijos ežero bangų ritmu

Parašyta: 2020-08-07 | Kategorija: Naujienos, Renginiai |

Kristina Svolkinaitė

Vienintelis Lietuvoje džiazo renginių ciklas ant vandens Galvės JAZZ fiesta šį penktadienį, rugpjūčio 7-osios vakarą, vėl leidžiasi į muzikinę kelionę. 

Žinoma džiazo atlikėja Kristina Svolkinaitė kviečia pasimatyti ir pasiklausyti šiuo metu jos atliekamo tradicinio džiazo standartų repertuaro. Atlikėja koncertuos su savais muzikos sielos bendražygiais, pasislėpusiais po vardiniu kvarteto pavadinimu. Jūsų laukia šiltas, svajingas ir jaukus keturių muzikos širdžių sukurtas vakaras!

Kristina – džiazo vokalistė, plataus aksominio balso savininkė, gebanti improvizuoti ir savitai iterpretuoti tradicinę džiazo muziką.

Koncerte taip pat muzikuos du nuostabūs jaunosios kartos džiazo profesionalai – Mindaugas Stumbras, aktyviai koncertuojantis, kuriantis Lietuvoje ir už jos ribų, bei Augustas Baronas, be kurio ritmo, meninės pajautos ir meilės muzikai nebeišsiverčia daugelis Lietuvos muzikos atlikėjų.

Eugenijui Kanevičiui pristatyti tiems, kurie jo nepažįsta, prireiktų daugiau žodžių.

Lietuvos džiazo legenda, įnašas, pranašas, jauna širdimi dovanojantis savo gražų dvasinį vidinį pasaulį visiems besiburiantiems aplink.

Galvės JAZZ fiesta – vienas iš originaliausių Trakus – 2020 metų kultūros sostinę – reprezentuojančių kultūros ir meno renginių, kviečiantis į koncertus plaukiančiame laive dar nuo 2008 metų. Fiestą remia Lietuvos kultūros taryba ir Trakų rajono savivaldybė.

Išsamiau www.trakaijazz.lt

Džiazo laivas išplaukia iš Karališkojo sodo prieplaukos (Karaimų g. 57, Trakai) 19.30 val.

 

Galvės JAZZ fiestos informacija


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *