Kriterijai, reikšmingi kalbant apie įdarbinimo įmonės pasirinkimą

Parašyta: 2021-09-20 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

 

Darbo paieška – epizodas, pasitaikantis kiekvieno mūsų gyvenime. Aišku, vienų atveju – rečiau, o kitų – dažniau. Žmogus, kalbant apie darbą, turi pilną teisę ieškoti to paties geriausiojo varianto, leidžiančio ne tik užsidirbti kokybiškam gyvenimui, bet ir, kas ne mažiau svarbu, teikiančio pasitenkinimą bei sudarančio galimybę savirealizacijai. Atrasti, nepabijosime to žodžio, svajonių darbą, galima įvairiais keliais, vienas jų – įdarbinimo įmonė bei šios teikiamos paslaugos.

Tiesa, pastarųjų rinkoje savo paslaugas siūlo ne viena ir, deja, pasitaiko atvejų, kai nesąžiningi tarpininkai ar agentūros, siekdami asmeninės naudos, palieka darbo ieškančiuosius „ant ledo“….Norint užbėgti tokiai situacijai už akių, derėtų atlikti namų darbus ir pasidomėti įdarbinimo agentūra, kurios paslaugomis ketinate naudotis. O mes išskyrėme kelis aspektus, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį.

Kiek laiko konkreti įdarbinimo įmonė teikia savo paslaugas?

Šiuo atveju patirtis neabejotinai yra itin reikšmingas kriterijus. Kuo ilgiau dirbama, tuo, tikėtina, yra užmezgusi daugiau glaudžių bendradarbiavimo ryšių su įvairių sričių įmonėmis, dirbusi su įvairiais klientais ir individualiais šių poreikiais bei susikūrusi tam tikrą įvaizdį visuomenės akyse.

Kaip apie įdarbinimo įmonę atsiliepia buvę klientai?

Protingi mokosi iš svetimų, kvaili – iš savų klaidų. Posakis, idealiai tinkantis ir šioje situacijoje. Šiandien internete galima rasti kone viską, atsiliepimai apie vieną ar kitą įdarbinimo įmonę – ne išimtis. Aišku, kiekvieno komentaro priimti „už gryną“ pinigą nereikia, tačiau bendrą suvokimą apie įmonę, šiuos išsamiau paanalizavus, tikrai galima.

Ką jums siūlo įdarbinimo agentūra?

Kiekvienas asmuo, gebantis naudotis kompiuteriu bei kitais išmaniaisiais įrenginiais, darbo skelbimų užsienyje ar Lietuvoje tikrai rastų ir savarankiškai.  Rinkitės tas agentūras, kurios siūlo ne tik „pliką“ darbo vietą, bet ir papildomas paslaugas, svarbias kalbant apie sėkmingą adaptaciją naujoje vietoje bei, jei vykstama į užsienį, kitoje šalyje. Tarptautinė personalo atrankos įmonė „HEADEX Group“ savo darbuotojams yra parengusi visą įdarbinimo paslaugų paketą, į kurią, be kitų paslaugų, įeina gyvenamosios vietos suradimas ir nuomos kompensacija, kelionės išlaidų padengimas bei nuolatinio kontakto palaikymas visą įdarbinimo sutarties laikotarpį.

Ar, siūlant darbą, yra orientuojamasi į darbuotojų sugebėjimus bei norus?

Vieni ieško sezoninio, kiti – ilgalaikio darbo. Dalis darbuotojų puikiai kalba angliškai, tuo tarpu kitiems užsienio kalbos kelia problemų. Darbuotojams gali būti aktualus tiek kvalifikuotas, tiek aukštos kompetencijos bei patirties nereikalaujantis darbas. Kartais dirbti į užsienį keliauja pavieniai asmenys, o kartais – poros bei draugų kompanijos. Kiek žmonių, tiek pageidavimų, o įdarbinimo agentūros, siūlydamos konkrečias pozicijas, turi į šiuos atsižvelgti. 

 

PR


Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *