KTU pirmakursius pasitinka visas miestas

Parašyta: 2013-07-23 | Kategorija: Naujienos, Skelbimai |

IMG_1724

 

Kauno technologijos universitetas visus pirmakursius kviečia į 5 dienų priėmimo šventę liepos 29 d. – rugpjūčio 2 d. Naujuosius studentus ir juos atlydėjusias „palaikymo komandas“ KTU pasitiks informaciniais ir pramoginiais renginiais, ekskursijomis, vaišėmis ir dovanomis.

Visą savaitę – nuo pirmadienio iki penktadienio – Kauno technologijos universiteto naujai priimtieji pirmakursiai kviečiami į KTU Centrinius rūmus (K. Donelaičio g. 73) pasirašyti sutarčių su aukštąja mokykla ir, jei reikia, užsisakyti bendrabutį. Pirmajai pažinčiai su universitetu atvykę naujieji studentai bus pakviesti patirti nekasdienių įspūdžių KTU priėmimo šventėje „Tavo pirmas. Tavo KTU“.

KTU Rinkodaros skyriaus vadovė Kristina Petravičienė teigia, kad šio Lietuvoje unikalaus renginio tikslas yra, kad naujokai jaustųsi patogiai savo universitete nuo pirmos dienos. „Pirmiausia, KTU darbuotojai ir studentai pasirengę padėti įsilieti į bendruomenę naujiems jos nariams. Jau kelis mėnesius KTU ruošiasi šiam džiugiam momentui. Renginyje studentai turės galimybę viską sužinoti apie savo universitetą ir išgirsti atsakymus į visus juos dominančius klausimus – nuo gyvenimo bendrabutyje iki įsidarbinimo galimybių“, – pasakoja renginio organizatorė.

Prie KTU priėmimo šventės organizavimo aktyviai prisideda ir studentai. „Aš pati prieš trejus metus ėjau tą patį kelią, kaip ir būsimieji pirmakursiai. Didžiausią įspūdį man paliko pasitikę studentų atstovybės nariai – labai draugiški ir linksmi. Jei prieš tai buvo abejonių, ar teisingai pasirinkau, nuo tos akimirkos visos abejonės dingo“, – teigia viena iš šventės organizatorių būsimoji trečiojo kurso studentė Unė-Marija Jurkštaitė. Šventėje dalyvaus daugiau nei 50 studentų savanorių, kurie galės atsakyti į visus būsimųjų pirmakursių klausimus, padrąsins, padės ir nukreips.

Nebijokite klausti

Pirmą kartą atvykus į savo aukštąją mokyklą kyla daugybė klausimų. Neretai daugiau jų užduoda ne patys studentai, o jų tėvai ir artimieji. Šventės organizatoriai žada – bus išsamiai atsakyta visiems. Visas penkias KTU priėmimo savaitės dienas veiks informacijos centras, kurio darbuotojai draugiškai patars nuo: „Kur kreiptis dėl studijų paskolos?“ iki: „Kokioje kavinėje galima pigiausia ir skaniausia papietauti?“ ir: „Ką veikti po paskaitų?“.

Universitete praleisti metai – ne tik paskaitos, bet ir prasmingas laisvalaikis po jų. KTU veikia net 12 studentiškų organizacijų, 14 meno kolektyvų, daugiau nei 20 sporto šakų bazių,  studentų televizija, radijas ir laikraštis. Choras „Jaunystė“, tautinio meno ansamblis „Nemunas“, KTU diksilendas, foto studija žinomi gerokai ir už universiteto ribų.

 

„Universitetas bus tavo namai ketverius metus. Kuo labiau įsitrauki į universiteto gyvenimą, tuo smagiau. Reikia pasiimti kuo daugiau, kol tau duoda, nes paskui bus per vėlu,“ – ragina Unė, studijuojanti dvigubą – marketingo ir žmogiškųjų išteklių vadybos – specialybę.

Sėkmės istorijos iš KTU alumnų lūpų

Pirmasis universitetas – tai ir pirmasis žingsnis karjeros keliu. Visą savaitę universiteto senato salėje vyks susitikimai su verslininkais ir įmonių vadovais, kuriems KTU nutiesė sėkmingos karjeros pakilimo taką. „Į šventinę priėmimo savaitę pasidalinti savo sėkmės istorijomis kviečiame KTU alumnų atstovus. Jie ne tik paskatins siekti maksimumo, bet ir dalins praktiškus patarimus kaip svajonę paversti realybe ir pelnu“ – pasakoja K. Petravičienė.

Visą renginių savaitę būsimieji studentai, jų tėveliai bei artimieji bus kviečiami dalyvauti paskaitose-diskusijose. Jas ves patyrę karjeros specialistai, psichologai, studentų ugdymo vadovai bei studentų kolektyvų ir organizacijų lyderiai.

Šventinės vaišės ir nuolaidos

Aikštėje šalia rūmų įkurtoje minkštojoje zonoje pirmakursiai ir jų svečiai galės atsipūsti prie kavos puodelio, ir pratęsti neformalią pažintį su universitetu – pasišnekučiuoti su KTU studentais ir darbuotojais. KTU Studentų atstovybė kiekvieną dieną siūlys vis kitas nemokamas staigmenas: vaišins ledais, sūreliais, pica ir kitais studentiškais skanėstais bei teiks prisiminimo dovanėles. Savo prisistatymus rengia ir KTU sporto centras bei universiteto meno kolektyvai, o menų fakulteto atstovai pasiūlys prisidėti prie bendro paveikslo tapymo. Renginiai vyks visas penkias dienas, tad būsimieji studentai kasdien ras kaip įdomiai praleisti laiką savo universitete.

Ne tik universitetas laukia pirmakursių, bet ir visas miestas. KTU pirmakursiams bus teikiamos nuolaidos kavinėse ir restoranuose, pramogoms ir muziejams. Be studentų pamėgto kavos baro „Coffee Inn“, būsimieji pirmakursiai ir jų tėvai bei artimieji galės su nuolaida pasivaišinti „Charlie pizza“, paragauti ispaniško maisto „Flamenco“ ir išbandyti kitų kavinių meniu, pačiuožinėti „Akropolio“ ledu, apsilankyti Vytauto Didžiojo karo ir kituose muziejuose, pasigėrėti Kauno panorama nuo Prisikėlimo bažnyčios stogo ir aplankyti daug kitų žymių Kauno vietų, kuriose ne tik miesto svečiai, bet ir patys kauniečiai nėra buvę.

Ekskursijos po KTU ir Kauną

KTU – vienas iš didžiausių Lietuvos universitetų, kurio padaliniai yra įsikūrę tiek pačiame miesto centre, tiek ir atokiau. Kasdien nuo KTU centrinių rūmų kursuos autobusas atviru stogu. 13 autobuso maršrutų apims ekskursijas pro universiteto centre ir studentų miestelyje įsikūrusius fakultetus, bus aprodomi bendrabučiai ir kitos studentų mokymosi ir laisvalaikio erdvės.

„Pirmųjų kartų universitete daug – tai pirmieji dėstytojai, pirmieji koliokviumai, pirmieji nesklandumai ir pirmoji sėkmė. Norisi, kad pirmoji savaitė universitete būsimiems studentams būtų nepamirštama“ – teigia Unė.

Šventinės priėmimo savaitės organizatoriai parengė ir daugiau renginių, pramogų bei staigmenų. Organizatoriai tikisi, kad studentai šios šventės metu klausys įdėmiai, klausinės daug, pasinaudos visomis siūlomomis galimybėmis ir apie KTU sužinos tiek, kiek maksimaliai įmanoma per penkias dienas.

Kauno technologijos universiteto priėmimo savaitė „Tavo pirmas. Tavo KTU“ prasideda liepos 29 d. Sutartys bus pasirašinėjamos KTU Centriniuose rūmuos (Donelaičio g. 73) kasdien nuo 8 val. iki rugpjūčio 2 d. 17 val.

Kontaktai pasiteiravimui:

Kristina Petravičienė

Mob.tel. +37062093738

El. paštas: kristina.petraviciene@ktu.lt

Komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *